Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
«Укрпошта» провела перший відбір на постачання газу за рамковою угодою

«Укрпошта» провела перший відбір на постачання газу за рамковою угодою

«Укрпошта» першою серед держкомпаній закуповуватиме газ за рамковою угодою

«Укрпошта» провела перший відбір на постачання газу за рамковою угодою
Фото: УНІАН

«Укрпошта» провела перший відбір учасників на закупівлю газу через рамкову угоду. Про це повідомляє прес-служба «Укрпошти»

Аукціон на закупівлю 1 млн куб. м газу відбувся у середу, 21 серпня. У ньому взяли участь 8 із 10 компаній-учасників рамкової угоди. За його результатами Укрпошта отримає в газосховище перший 1 млн куб. м. газу за ціною 5 285 грн з ПДВ за 1000 куб. м.

«Ми розраховуємо, що незалежно від того, якою буде ситуація на ринку газу, завдяки укладанню рамкової угоди ми завжди зможемо закупити газ за кращою на момент закупівлі ринковою ціною. Так як вся процедура від проведення аукціону до підписання угоди поставки газу є швидкою – всього 2-3 дні, сподіваюся, що до кінця серпня «Укрпошта» закачає перший обсяг газу у сховища «Укртрансгазу». Далі будемо дивитися за станом ринку, аби продовжити закупівлю. Попередньо плануємо провести ще один-два відбори восени та останній – в січні-лютому, аби докупити весь необхідний на сезон обсяг. Таким чином, закупівля буде максимально ефективною – «Укрпошта» матиме кращу ціну за будь-яких ринкових коливань, не залежатиме від можливих несумлінних постачальників і не матиме дефіциту чи надлишку газу», – відзначив заступник генерального директора із закупівель «Укрпошти» Олександр Наход.

Початок прийому заявок на участь у рамковій угоді на закупівлю газу для опалення Укрпошта оголосила 3 червня, а 13 серпня вже завершила процедуру укладання угоди із 10 компаніями-постачальниками газу.

«Укрпошта» першою серед держкомпаній закуповуватиме газ за рамковою угодою. Угода діятиме до кінця опалювального сезону. Загалом «Укрпошта» планує закупити в рамках цієї угоди 4 млн куб. м газу.

Загальна вартість рамкової угоди на момент оголошення становила 40 млн грн з ПДВ.

Нагдаємо: у 2017 році «Укрпошта» закупила газ в обсязі 3,5 млн кубів. Газ був необхідним для проходження опалювального сезону всією мережою Укрпоши. Паливо планували закачати в сховище «Укртрансгазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті