Deutsche Bank у США оштрафували на $16 млн

Deutsche Bank у США оштрафували на $16 млн

Банк обвинуватили у порушенні американського закону про корупції за кордоном

Deutsche Bank у США оштрафували на $16 млн
фото www.flickr.com/photos/wecand/3423881381

Найбільша кредитна організація ФРН Deutsche Bank погодилася виплатити в США штраф у розмірі $16,2 млн. Банк звинуватили в порушенні американського законодавства про корупцію за кордоном. Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Регулятор заявив,що Deutsche Bank наймав родичів посадових осіб з держав Азійсько-тихоокеанського регіону та РФ з метою здійснити вплив на них задля досягнення успіху в інвестиційно-банківському бізнесі.

SEC повідомляє, що банк погодився на врегулювання справи без визнання або спростовування інформації.

«Deutsche Bank забезпечив значну підтримку SEC в своєму розслідуванні і вжив численні коригуючі заходи для покращення практики найму персоналу банку», – заявив представник організації в повідомленні Reuters.

Регулятор підтвердив, що банк вжив заходів для виправлення ситуації,що склалась.

Також, як повідомляє видання, Комісії вдалось виявити, що співробітники банку створювали фальшиві книги та записи, які приховували корупційну практику найму. Таким чином, родичі посадових осіб ставала працівниками фінустанови в обхід стандартного процесу відбору із суворими критеріями.

Нагадаємо: минулого місяця Міністерство юстиції США почало розслідування того, чи порушив німецький  Deutsche Bank закони про боротьбу з відмиванням грошей, працюючи з державним фондом 1Malaysia Development Berhad (1MDB) . Deutsche Bank допоміг фонду 1MDB залучити 1,2 млрд в 2014 році. на думку Мін'юсту США, 1MDB систематично вводив Deutsche Bank в оману, повідомляючи неправдиві дані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті