Захворіло у світі
6,340,811
Померло у світі
378,266
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
Huawei не зможе працювати на західних ринках без Google – аналітик

Huawei не зможе працювати на західних ринках без Google – аналітик

Після наступного оновлення Android власники китайських смартфонів втратять доступ до додатків Google

Huawei не зможе працювати на західних ринках без Google – аналітик
фото Shutterstock

Huawei не зможе повноцінно працювати на західних ринках без технологій Google. Таку думку висловив старший аналітик і економіст Banyan Hill Publishing Тед Бауман, пише The DailyComm з посиланням на Forbes.

Смартфони Huawei за межами Китаю працюють саме на операційній системі Android від Google.

«Google – це зростаюча технологічна компанія, яка цікавиться багатьма напрямками. Вона – фактично монополіст онлайн-пошуку з величезним доходом. Також компанія є важливим гравцем в індустрії хмарних обчислень. Це дає Google багато різних джерел доходу, які можуть допомогти в будь-якій ціновій війні з Huawei», – вважає він.

Huawei на тлі ескалації торгових відносин Китаю і США потрапила в «чорний список» американського міністерства торгівлі. Після цього з Huawei відмовилася співпрацювати Google, через що компанія втратила підтримку ОС Android. Це означає, що після наступного оновлення Android власники китайських смартфонів втратять доступ до додатків Google, серед яких електронна пошта, браузер Chrome, YouTube, магазин додатків Google Play.

Разом з тим, на думку експерта, Huawei може вибудувати сильний бізнес в Китаї, заручившись підтримкою місцевої влади.

«Очевидно, що Huawei користується підтримкою китайського уряду. І якщо він вирішить створити захищене середовище для Huawei, щоб використовувати внутрішній ринок, компанія з часом доб’ється  значної технологічної та грошової позиції, яку вона зрештою могла б використовувати проти Google після торгової війни», – написав Бауман.

Нагадаємо, гендиректор Huawei розповів, як компанія буде боротися з санкціями США і перейде у «бойовий режим», щоб пережити кризу.

Як повідомлялося, термін дії ліцензій для американських компаній на ділове співробітництво з Huawei закінчувався в понеділок, 19 серпня. Тепер він продовжений до 19 листопада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті