Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Єврокомісія взалася за Google і його сервіс пошуку роботи

Єврокомісія взалася за Google і його сервіс пошуку роботи

Регулятор перевірить, чи не надає компанія преференцій своєму сервісу в пошуковій системі

Єврокомісія взалася за Google і його сервіс пошуку роботи
фото pixabay.com

Регулюючі органи ЄС перевіряють сервіс Google for Jobs, щоб з'ясувати, чи не надає компанія несправедливу перевагу своєму сервісу пошуку вакансій, повідомила у вівторок єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер, пише Reuters.

Запущений два роки тому сервіс стрімко набирає популярності, однак привернув увагу регулятора у зв’язку з численними скаргами з боку конкурентів, які звинуватили Google в неконкурентній поведінці.

Вестагер, яка за останні роки зобов'язала технологічного гіганта виплатити штрафи загальною сумою 8,25 млрд євро ($9,2 млрд) в рамках трьох різних справ, висловила стурбованість щодо можливості застосування аналогічних технологій Google, спрямованих на випередження конкурентів, в інших сферах діяльності компанії.

«І зараз ми з'ясовуємо, чи могло те ж саме статися з іншими сегментами бізнесу Google, такими як бізнес для пошуку роботи, відомий як Google for Jobs», – сказала Вестагер на конференції в Берліні.

«Існує також ширше питання для суспільства стосовно того, чи вважаємо ми правильним, щоб такі компанії, як Google і інші, мали такий контроль над успіхами або невдачами інших компаній і могли вільно використовувати цю владу будь-яким зручним для них способом», – зазначила єврокомісар.

Як повідомлялося, Мін’юст США починає масштабне антимонопольне розслідування щодо Google, Facebook та Amazon.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті