NYT дізнався, коли Telegram випустить власну криптовалюту

NYT дізнався, коли Telegram випустить власну криптовалюту

Gram стане новою онлайн-валютою і способом відправки грошей по всьому світу, кажуть її розробники

NYT дізнався, коли Telegram випустить власну криптовалюту

Оператори месенджера Telegram планують незабаром випустити в обіг власну криптовалюту Gram. Планується, що криптовалюта вийде в обіг протягом двох найближчих місяців, хоча в Telegram не афішують свій задум, пише The New York Times з посиланням на джерела серед інвесторів проекту.

Транзакції будуть доступні 200-300 мільйонам користувачів сервісу. Як і біткойн, Gram буде функціонувати децентралізовано й уникати заходів державного контролю.

При цьому, повідомляє видання, Telegram також розповів інвесторам, що Gram стане новою онлайн-валютою і способом відправки грошей по всьому світу.

Раніше Telegram заявив, що випустить Gram до 31 жовтня 2019 року. Якщо цього не відбудеться, оператори месенджера пообіцяли повернути інвесторам гроші. Таким чином, зараз компанія може встигнути випустити власну криптовалюту навіть раніше зазначеного терміну, відзначає видання.

30 березня Telegram залучив $850 млн від 94 інвесторів в ході другого раунду ICO. В якості емітента в матеріалах SEC вказані компанії TON Issuer Inc. і Telegram Group Inc. В ході першого раунду ICO Telegram також залучив $850 млн від 81 інвестора.

Також повідомлялося, що Telegram планує запустити блокчейн-платформу Telegram Open Network (TON), а Gram стане криптовалютою, яку будуть використовувати учасники TON.

Як ми писали, один з інвесторів почне продавати криптовалюту Gram раніше за Павла Дурова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло