Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
«Нова пошта» тестує послугу авіадоставки

«Нова пошта» тестує послугу авіадоставки

Товари мандрують літаком між містами-мільйонниками

«Нова пошта» тестує послугу авіадоставки
фото www.facebook.com/nova.poshta.official

Група компаній «Нова Пошта» почала тестування послуги авіаційної доставки відправлень всередині України. Про це повідомляє компанія на своїй сторінці у Facebook.

«Коробки «Нова Пошта» подорожують між містами-мільйонниками літаком. Поки що не всі, адже ми ще тестуємо послугу авіадоставки»,- зазначається у повідомленні.

Тестовий рейс за маршрутом «Київ-Львів» відправився в другій половині дня в середу. У компанії відзначили, що вже ввечері одержувачі зможуть забрати свої посилки.

Співзасновник компанії Володимир Поперешнюк зазначив,що сьогодні було відправлено «перший тестовий авіарейс Київ-Львів-Київ».

«Це означає, що незабаром запропонуємо клієнтам доставку протягом одного дня (same day) з Києва до Львова, а згодом і до Харкова, Дніпра та Одеси. А також з’єднаємо міста Західної, Східноі та Південоі України гарантованою доставкою на наступний день (next day)»

Нагадаємо: «Нова Пошта» за першу половину 2019 року доставила близько 100 млн посилок, вантажів та документів.

За перше півріччя група компаній «Нова Пошта» перерахувала в бюджети всіх рівнів більше 2 млрд грн податків та зборів – на 35% більше, ніж за минулий рік.

Як повідомлялось, у травні цього року, «Нова Пошта» запустила Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ), який дозволить збільшити швидкість обробки вантажів і скоротити час їх доставки. У терміналі загальною площею 7 700 кв м працюватиме близько 200 співробітників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті