Хакери зламали твіттер-акаунт засновника Twitter Джека Дорсі

Хакери зламали твіттер-акаунт засновника Twitter Джека Дорсі

Протягом 20 хвилин зловмисники опублікували понад 15 твітів образливого характеру на його сторінці

Хакери зламали твіттер-акаунт засновника Twitter Джека Дорсі
Джек Дорсі
фото www.flickr.com/photos/153247436@N03

Хакери зламали мікроблог Twitter генерального директора і одного із засновників цієї соцмережі Джека Дорсі. Про це повідомила прес-служба компанії Twitter, передає DW.

Протягом 20 хвилин в акаунті Дорсі з'являлися образливі повідомлення нецензурного і расистського характеру, всього були опубліковані більше 15 твітів. Зараз всі вони видалені.

Twitter заявив, що злом стався через помилку в системі мобільного оператора. Твіти були опубліковані за допомогою сервісу, який пов'язує телефонний номер з акаунтом в Twitter і дозволяє робити нові пости через СМС.

Відзначається, що Дорсі використовує так звану двухфакторную аутентифікацію акаунта. Це означає, що крім введення пароля він кожен раз отримує код по СМС, його необхідно ввести для доступу.

Ймовірно, зловмисники змогли створити сім-карту з ідентичним номером Джека Дорсі і перехопити код доступу. Таким чином в 2016 році був, наприклад, зламаний акаунт засновника Facebook Марка Цукерберга.

Зараз у Джека Дорсі близько 4,2 млн підписників.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло