Німецька Wirecard домовилась співпрацювати з американською «дочкою» Softbank
В компанії вважають, що це дозволить значно збільшити обсяги транзакцій

Німецька компанія-постачальник інтернет-технологій і фінансових послуг Wirecard підписала меморандум про співпрацю з американською Brightstar, яка належить Softbank. Про це повідомляє Reuters.
Wirecard очікує завдяки цій угоді «значного обсягу транзакцій». В німецькій компанії вважають, що цифрові фінансові послуги через платформу Brightstar розглядатимуться в якості бажаного постачальника платіжних послуг.
Обидві компанії наразі активно вивчають можливості співпраці.
Підрозділ SoftBank у США займається розробкою та наданням бездротових телекомунікаційних рішень для логістичних послуг та управління ланцюжками поставок.
«Разом ми розраховуємо вивести на ринок мобільних послуг велику кількість нових рішень глобальному масштабі, і ми очікуємо значного обсягу транзакцій в результаті цієї угоди», – йдеться в заяві Wirecard.
Нагадаємо: у квітні цього року японський конгломерат SoftBank Group оголосив про наміри викупити 5,6% акцій німецької Wirecard AG, яка є постачальником інтернет-технологій та фінпослуг.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].