Гендиректором інноваційного парку UNIT.City став Домінік Піот
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Гендиректором інноваційного парку UNIT.City став Домінік Піот

До початку 2019 року в технопарку було забудовано вже 50 000 кв. м, а його резидентами стали понад 100 компаній

Гендиректором інноваційного парку UNIT.City став Домінік Піот
Домінік Піот
Фото: Facebook/Домінік Піот

Засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький призначив генеральним директором київського інноваційного парку UNIT.City француза Домініка Піота. Про це з посиланням на UNIT.City повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, про плани розвитку інноваційного парку і зміни в його структурі управління Хмельницький проінформує спільно з керівними партнерами UNIT.City Максом Яковер і Максимом Бахматов, а також новим CEO UNIT.City Домініком Піотом, в середу, 4 вересня.

Інвестгруппа UFuture українського підприємця Василя Хмельницького планує протягом 2019 року збільшити інвестиції в різні бізнеси на 20% – до $ 60 млн.

Інноваційний парк UNIT.City офіційно відкрився в квітні 2017 року на території колишнього Київського мотоциклетного заводу. На його території розташовані коворкінг, IT-школа UNIT Factory, три лабораторії, три бізнес-кампусу, фонд і п'ять акселераторів, два ресторани і спорткомплекс. До початку 2019 року в технопарку було забудовано вже 50 000 кв. м, а його резидентами стали понад 100 компаній.

У UNIT.City також почалося будівництво житлових корпусів, які повинні зайняти близько 30% його площі. Планувалося здати перші об'єкти в експлуатацію в квітні 2020 року. Планується, що до 2025 року загальна площа UNIT.City складе 500 000 кв. м.

ТОВ «Юніт Холдінгс» створено в листопаді 2017 року, основним видом діяльності є розробка будівельних проектів. Згідно з даними Єдиного держреєстру, учасником ТОВ є ЗАК «Дінперо інвестментс Лімітед» (Кіпр), кінцевим бенефіціаром виступає В.Хмельницький. Розмір статутного капіталу складає 50 000 грн.

Нагадамо: наприкінці січня цього року в інноваційному парку UNIT.City відкрили третій бізнес-кампус.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло