Інноваційний парк UNIT.City збільшили вдвічі та відкрили третій бізнес-кампус
Партнерський матеріал

Інноваційний парк UNIT.City збільшили вдвічі та відкрили третій бізнес-кампус

Резидентами UNIT.City стали Академія ДТЕК і підрозділ з цифрової трансформації Метінвест Digital

Інноваційний парк UNIT.City збільшили вдвічі та відкрили третій бізнес-кампус
Фото: UNIT.City

В інноваційному парку UNIT.City відкрили третій бізнес-кампус. Він став уже шостим великим об'єктом майбутнього містечка інновацій, розташованого на колишній території мотозаводу між станціями метро «Дорогожичі» та «Лук’янівська». Про це повідомили Mind в групі UFuture Investment Group, яка реалізує цей проект.

Загальна площа бізнес-частини парку збільшилася удвічі і становила майже 30 000 кв. м.

Новими резидентами UNIT.City стали Академія ДТЕК, підрозділ з цифрової трансформації компанії Метінвест Digital та інші компанії. На першому поверсі обладнаний новий мультифункціональний зал UNIT.Verse на 400 осіб для проведення великих заходів. Загалом у новій будівлі зможуть розміститися 1000 працівників і 10 000 відвідувачів щомісяця. Урочисте відкриття найбільшого бізнес-кампусу відбулось 23 січня.

«Ми вже вклали в проект понад $50 млн інвестицій, а до кінця 2019 року ця сума становитиме $100 млн. В наших планах відкрити нову чергу будівель і центральну площу... Наша мета – вже в 2020 році зробити UNIT.City одним із найбільших інноваційних парків у Європі», – повідомив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Співдевелоперами та співінвесторами нового кампусу UNIT.City стали UDP і KAN Development. За словами Ігоря Ніконова, засновника компанії KAN Development, новий бізнес-кампус звели в рекордні терміни – всього за рік.

«Будівля має яскравий архітектурний вигляд, об'єкт технологічний, ергономічний і повністю екологічний: відповідає стандарту «зеленого будівництва» американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design)», – повідомив він. 

Інженерна інфраструктура нового кампусу спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря всередині.

UNIT.City також презентував проект майбутньої центральної площі міста. Після її появи вже цього літа інноваційний парк відкриють для всіх жителів Києва і гостей столиці. Event Plaza займе 5000 м² і стане новим географічним центром інноваційного парку, облаштованим для бізнес-подій. Вона об'єднає його житлову і ділову частини, стане місцем проведення найбільш значущих заходів і буде готова до прийому сценічного обладнання.

«У 2018 році ми відкрили другий кампус з коворкінгом, розширилися з 35 до 90 компаній-резидентів, серед яких, зокрема, глобальні лідери індустрії, такі як Snapchat і Syngenta. Ми втілили 20 великих проектів та провели понад 420 заходів. Нас відвідало більше 35 тисяч гостей. Кількість студентів UNIT Factory зросла з 500 до 900. Всі ці цифри, а також кількість заявок на резидентство, підтверджують, що наша початкова стратегія була слушною. У 2019 зі введенням в експлуатацію третього кампусу для нас починається новий етап – масштабування», – заявив Макс Яковер, CEO UNIT.City.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні з екосистемою та інфраструктурою для розвитку бізнесу в сфері високих технологій й креативних індустрій. Мета парку – стати центром інновацій та точкою входу в Україну для інвесторів, партнерів та нових технологій з усього світу. Головний інвестор – Василь Хмельницький, засновник інвестиційної групи UFuture.

Раніше Mind писав, що Snapchat став резидентом UNIT.City.

Нагадаємо, Василь Хмельницький побудує також аналог UNIT.City в Казахстані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло