Апеляційний суд відмовив Генпрокуратурі в задоволенні апеляційної скарги щодо арешту майна Ющенка

Апеляційний суд відмовив Генпрокуратурі в задоволенні апеляційної скарги щодо арешту майна Ющенка

Йдеться про клопотання щодо арешту майна Ющенка в рамках розслідування кримінальної виробництва щодо незаконного відчуження Межигір'я на користь Януковича

Апеляційний суд відмовив Генпрокуратурі в задоволенні апеляційної скарги щодо арешту майна Ющенка
Фото: pixabay.com

Київський апеляційний суд відмовив прокурорам Генпрокуратури в задоволенні апеляційної скарги на рішення Печерського райсуду столиці від 9 липня, яким було відмовлено в задоволенні клопотання ГПУ про накладення арешту на майно 4-го президента Віктора Ющенка. Про це повідомив Ющенко на своїй сторінці у Facebook.

Відповідне рішення суд ухвалив у понеділок. Представники ГПУ оскаржували в апеляційній інстанції рішення слідчого-судді Печерського суду Вячеслава Підпалого. При цьому паралельно подали ще одне аналогічне клопотання до суду першої інстанції про накладення арешту на майно Ющенка, в задоволені їм також було відмовлено вже іншим суддею.

«Напередодні апеляційного розгляду ГПУ злила інформацію у ЗМІ про те, що ГПУ звернулася до Вищої ради правосуддя про притягнення суддів Печерського райсуду до дисциплінарної відповідальності у зв'язку з тим, що вони відмовляються задовольняти їхні клопотання про накладення арешту на майно Ющенка. Що, у свою чергу, свідчить про неприхований тиск на суддів iз метою задоволення їхньої апеляційної скарги», – наголосив адвокат  Віталій Наум.

Також адвокат додав «Київський апеляційний суд не пішов на такий тиск і відмовив їм у задоволенні апеляції. Відтак це рішення набуває законної сили».

Наприкінці вересня Київський апеляційний суд має розглянути ще одну скаргу ГПУ, тепер вже на інше рішення Печерського суду, яким також відмовлено у клопотанні про накладення арешту на майно Ющенка.

Відповідні рішення судді ухвалили у рамках розслідування кримінального провадження щодо незаконного відчуження Межигір'я на користь Віктора Януковича. На початку літа ГПУ висунула мені підозру в розтраті майна у рамках справи про резиденцію «Межигір'я», яка була виведена з державної власності у 2007 році.

Нагадаймо: Печерський суд Києва відмовив у задоволенні клопотання щодо арешту майна 4-го президента України Віктора Ющенка в рамках розслідування кримінальної виробництва щодо незаконного відчуження Межигір'я на користь Віктора Януковича.

На початку червня стало відомо, що Генпрокуратура висунула Ющенко підозру в рамках справи про резиденцію «Межигір'я». Екс-президента підозрюють у тому, що він у змові з Віктором Януковичем, який до листопада 2007 року був прем’єр-міністром, вивів з держвласності резиденцію «Межигір’я».

Через місяць ГПУ звернулася до суду з проханням накласти арешт на все майно колишнього президента Віктора Ющенка, зокрема на його нерухомість.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло