Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Суд виправдав екс-юриста Білого дому в незаконному лобізмі інтересів Януковича під час роботи в Україні

Суд виправдав екс-юриста Білого дому в незаконному лобізмі інтересів Януковича під час роботи в Україні

Розслідування зацікавилось Грегом Крейгом під час роботи над справою Манафорта

Суд виправдав екс-юриста Білого дому в незаконному лобізмі інтересів Януковича під час роботи в Україні
Барак Обама, Грегорі Крейг
фото flickr.com/photos/whitehouse

Суд присяжних Вашингтона зняв обвинувачення з головного юриста Білого дому часів Обами щодо дачі неправдивих свідчень про його роботу з українською владою в 2012 році. Про це повідомляє CNN.

Відомо, що поки Пол Манафорт працював в якості незареєстрованого іноземного агента та лобіював інтереси України, Крейг обіймав посаду партнера в нью-йоркській адвокатській фірмі Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom.

В 2012 році, він передав журналістам матеріали розслідування фірми про судове переслідування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, які і стали підґрунтям та пояснення для Європейського суду з прав людини утримання під вартою колишньої чиновниці.

Крейга звинуватили в наданні неправдивої інформації посадовим особам міністерства юстиції США про свою співпрацю з політтехнологом Полом Манафортом на користь представників української влади.

Сам обвинувачений стверджував, що не шукав власної вигоди від співпраці з Манафортом,а передача документу не була частиною тактики відбілювання репутації «Партії регіонів».

Нагадаємо: у січні цього року Мін’юст  США обвинуватив провідну американську фірму Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP у порушенні Закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA), коли вона діяла в інтересах України, а саме готувала та поширювала у ЗМІ звіт про справу Юлії Тимошенко. В рамках мирного врегулювання справи, юрфірма зобов’язалась сплатити $4,6 млн. 

Зазначається, що міністерство юстиції України, за сприяння Пола Манафорта, найняло Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP для написання звіту про докази та процедури, які використовувались під час судового розгляду справи колишнього прем’єр-міністра країни Юлії Тимошенко.

Також у січні до Міністерства юстиції була передана справа Крейга.

Крейг став першим демократом, обвинуваченим у справі, пов'язаній із розслідуванням спецпрокурора Роберта Мюллера, який вів справу про ймовірне втручання РФ в американські вибори у 2016 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті