«Дарниця» може коштувати $700 млн – Гліб Загорій
Новини компаній

«Дарниця» може коштувати $700 млн – Гліб Загорій

Акціонери «Фармацевтичної компанії «Дарниця» готові розглянути пропозицію про продаж бізнесу, але тільки в тому випадку, якщо мова піде про суму, що перевищує $700 млн

Этот материал также доступен на русском языке
«Дарниця» може коштувати $700 млн – Гліб Загорій
Гліб Загорій
Фото: стоп-кадр з інтерв'ю на Youtube-каналі Andrew Ostapchuk

Акціонери «Фармацевтичної компанії «Дарниця»готові розглянути пропозицію про продаж бізнесу, але тільки в тому випадку, якщо мова піде про суму, що перевищує $700 млн.

Про це повідомив співвласник «Дарниці» Гліб Загорій в інтерв'ю журналісту Андрію Остапчуку, яке опубліковано на Youtube-каналі Andrew Ostapchuk.

«Якщо ми впораємося з тими планами, які «намальовані» нами всередині компанії, і якщо економіка країни не підведе, я б хотів у підсумку говорити про суму, що явно перевищує $500-600 млн. Але я розумію, що для цього мені, моїй команді, моєму підприємству потрібно зробити колосальну роботу», – сказав бізнесмен.

На уточнення від журналіста Гліб Загорій відповів, що мова може йти про $700 млн.

Загорій підкреслив, що у світовій фармацевтиці вже давно намітився тренд на інтернаціоналізацію, та що українська фарма рано чи пізно втратить суверенітет.

«Скажу прямо: нам чотири місяці тому зробили пропозицію в $400 млн (інтерв'ю вийшло 4 вересня 2019 – прим. ред.) Поклали гроші у стіл і сказали: завтра угода. Я просто посміхнувся та попросив Дмитра Шимківа продовжувати виконання тих завдань, які покладені на нього як на голову ради керуючої компанії «Дарниця». Він усе зрозумів», – розповів Загорій.

Як повідомлялося, акціонери «Дарниці» мають на меті перетворити її з української компанії в міжнародну. Для цього «Дарниця» веде переговори про стратегічне партнерство із зарубіжними гравцями фармринку. Крім того, компанія проводить діджиталізацію життєвого циклу препаратів і переходить на електронний документообіг. За словами акціонерів, «Дарниця» спрямовує на розробки та дослідження 10% свого валового доходу.

Фармацевтична компанія «Дарниця» є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. У 2018 році компанія збільшила чистий прибуток на 31,3%, до 449,134 млн грн.

Гліб Загорій народився в 1976 році. Має науковий ступінь доктора фармацевтичних наук. З 2009 по 2014 рік працював генеральним директором «Дарниці». У 2014 році був обраний народним депутатом України. Входив до парламентського комітету у справах ветеранів і людей з інвалідністю, був одним з ініціаторів створення Міністерства у справах ветеранів. Влітку 2019 роки після закінчення каденції Верховної Ради VIII скликання пішов з політики, щоб зосередитися на бізнес-діяльності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло