Росія розмістила в Криму ракети, які можуть досягнути Києва – розвідка

Росія розмістила в Криму ракети, які можуть досягнути Києва – розвідка

РФ буде розробляти ракети середньої і малої дальності, аналогічні до американських

Росія розмістила в Криму ракети, які можуть досягнути Києва – розвідка
фото Shutterstock

Росія розмістила в анексованому українському Криму ракети, здатні досягти Києва. Про це в інтерв'ю «Укрінформу» розповів представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький.

Він зазначив, що в Криму створено потужний осередок озброєння, який дозволяє Росії проводити операції в усьому регіоні Чорного моря.

«Це і повітряний компонент, який перекриває всю акваторію Чорного моря, це і надводний і підводний флот, сухопутний компонент, який сьогодні посилився засобами ППО, що досягають нашої території майже до Києва», – заявив Скібіцький.

Він також зазначив, що в Криму нарощуються берегові ракетні комплекси, які дозволяють знищувати надводні цілі майже на всій акваторії Чорного моря.

Нагадаємо, сьогодні президент РФ Владімір Путін заявив, що Росія буде розробляти нові ракети середньої і малої дальності після краху договору ДРСМД і розміщувати їх всюди, де свої ракети мають намір розмістити (або вже розмістили) Сполучені Штати, зокрема, в Японії і Південній Кореї.

«Ми вже публічно сказали про те, що не будемо розміщувати, після того як американці випробували таку ракету. Ми не будемо її розміщувати – а ми, звісно, зробимо такі ж самі ракети, – в тих регіонах, де не з'являться ракетні системи американського виробництва подібного класу», – сказав Путін на пленарній сесії Східного економічного форуму у Владивостоці.

У серпні Пентагон випробував крилату ракету дальністю понад 500 км, що стало першим подібним запуском з моменту виходу США з ДРСМД. У відповідь Путін розпорядився вжити заходів для підготовки симетричної відповіді.

США офіційно вийшли з угоди про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) 2 серпня, звинувативши Москву в порушенні укладеного в 1987 році договору.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті