FlixBus починає тестування автобусів на водні замість дизелю

FlixBus починає тестування автобусів на водні замість дизелю

Компанія обіцяє стати на 100% екологічною до 2030 року

FlixBus починає тестування автобусів на водні замість дизелю
Фото: FlixBus

FlixBus тестуватиме перші водневі міжміські автобуси в Європі. Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Twitter.

Партнером цього проекту стала німецька компанія Freudenberg Sealing Technologies. Водночас FlixMobility – материнська компанія бренду FlixBus – заявила, що хоче досягти 100% нейтральності впливу свого транспорту на навколишнє середовище до 2030 року. Компанія також представила план дій, щоб цього досягти.

Транспортні засоби, які працюють на водні, зможуть проїхати щонайменше 500 кілометрів на одній заправці, а дозаправка триватиме максимум 20 хвилин. На першому етапі проекту новою енергетичною технологією буде оснащена тільки частина автопарку FlixBus.

«Ми хочемо бути серед тих, хто створює майбутнє подорожей. Сучасний автопарк FlixBus вже є надзвичайно дружнім до навколишнього середовища. Але ми постійно запитуємо себе, як ми можемо зробити поїздку автобусом ще більш екологічно безпечною та знизити викиди вуглекислого газу. Після успішного запуску трьох електричних міжміських автобусів, ми разом з Freudenberg хочемо зробити ще один великий крок в історії транспорту», – коментує Андре Шваммляйн, засновник і CEO FlixMobility.

«Гібридна система, яка раціонально поєднує електричний акумулятор та паливні елементи, стане особливо практичною для важких транспортних засобів, які проїжджають великі відстані», – пояснює Клаус Мьоленкамп, CEO Freudenberg Sealing Technologies. За його словами, транспорт, що працює на суто електричних двигунах, все ще не може долати великі відстані.

Компанія також повідомила, що попередні переговори з виробниками щодо розробки автобусів для цього проекту вже розпочаті.

Раніше Mind писав, що компанії Flixbus і Gunsel розпочинають співпрацю з 19 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті