Захворіло у світі
12,984,811
Померло у світі
570,375
Вилікувалось у світі
7,156,925
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Nissan вирішує, хто стане новим очільником компанії після відставки Сайкави

Nissan вирішує, хто стане новим очільником компанії після відставки Сайкави

Нинішній очільник автовиробника до цього приватно повідомив, що готовий піти у відставку

Nissan вирішує, хто стане новим очільником компанії після відставки Сайкави
фото www.flickr.com/photos/gzovkic

Спеціальний комітет з призначення Nissan Motor Co сьогодні, 9 вересня, обговорюватиме потенційних наступників чинного генерального директора автовиробника Хірото Сайкави, пілся того, як він приватно заявив про готовність подати у відставку. Про це повідомляє Reuters.

Відставка Сайкави,протеже скандального екс-очільника компанії Карлоса Гона, свідчить про новий переворот в управлінні проблемного японського автовиробника. Компанія, як зазначається, з усіх сил, намагалась відновити свою репутацію після драматичного арешту Гона.

Нагадаємо: минулого тижня Nissan Motor Co втрапила у новий скандал через практику оплати праці керівників, після того, як Сайкава визнав, що переплатив керівництву за схемою, розробленою екс-очільником компанії Карлосом Гоном. Внутрішнє розслідування показало, що Сайкава та інші керівники отримали неналежну компенсацію за акції.

«Комітет з призначень  збереться сьогодні і обговорить наступника і терміни відставки», – сказало джерело видання на умовах анонімності.

«Сайкава зовсім не тримається за своє крісло»,- додав співрозмовник Reuters.

Видання повідомляє,що тиск на Сайкаву посилився через його погану роботу і напружені зв’язки з Renault. Прибутки впали до 11-річного мінімуму, що викликало значне скорочення робочих місць.

Наразі відомо,що на пост глави компанії претендуватимуть понад 10 осіб. Процес їх перевірки триватиме близько шести місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті