Більше 13 000 родин закупили газ в «Нафтогазу» за літньою ціною

Більше 13 000 родин закупили газ в «Нафтогазу» за літньою ціною

Ними закуплено понад 15,6 млн куб. м газу

Більше 13 000 родин закупили газ в «Нафтогазу» за літньою ціною
Фото: УНІАН

Вже більше 13 000 українських родин скористались пропозицією «Нафтогазу» придбати газ за фіксованою літньою ціною. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

«Новим продуктом НАК «Нафтогаз України» для побутових споживачів «Газовий запас» скористались вже більше 13 000 українських родин. Загальний обсяг газу, придбаний споживачами на умовах «Газового запасу», становить понад 15,6 млн куб. м», – йдеться в повідомленні.

Продукт «Газовий запас» дозволяє побутовим споживачам заздалегідь придбати необхідні обсяги газу за фіксованою літньою ціною для використання його протягом опалювального сезону.

Відпускна ціна «Нафтогазу» газопостачальним підприємствам (газзбутам) в рамках цього продукту складає 5849,3 грн за 1000 куб. м, без урахування вартості транспортування, розподілу і надбавки постачальника.

Фактично на цих умовах кожен клієнт може закупити до 25 вересня до 25 000 куб. м газу.

Як писав Mind 5 вересня, До програми «Газовий запас» за першу декаду роботи приєднались 7320 родин. На той час було закуплено майже 4,5 млн куб м газу.

Нагадаємо, 21 серпня 2019 року група «Нафтогаз» запустила новий продукт для побутових споживачів «Газовий запас» в рамках акції #ТвояEнергонезалежність. Побутові споживачі можуть придбати газ у вересні за низькою літньою ціною і використати його протягом опалювального сезону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло