АМПУ оголосила тендер на послуги аудиту фінансової звітності підприємства за 2019–2021 роки

АМПУ оголосила тендер на послуги аудиту фінансової звітності підприємства за 2019–2021 роки

Очікувана вартість послуг з незалежного аудиту фінансової діяльності АМПУ за три роки складає 14,6 млн грн

АМПУ оголосила тендер на послуги аудиту фінансової звітності підприємства за 2019–2021 роки
Фото: pixabay.com

Адміністрація морських портів (АМПУ) оголосила конкурс, за підсумками якого планує обрати компанію, що здійснюватиме незалежний аудит фінансової звітності підприємства за 2019–2021 роки. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

АМПУ з 2018 року перейшла на Міжнародні стандарти фінансової звітності, які передбачають, зокрема, й оприлюднення річної фінансової звітності з аудиторським висновком. 

Інший тендер, оголошений АМПУ, передбачає відбір суб’єкта оціночної діяльності, що проводитиме оцінку майна та майнових прав для визначення справедливої вартості об’єктів оцінки.

«АМПУ продовжує впроваджувати міжнародні стандарти корпоративного управління компанією та стає більш відкритою, прозорою та зрозумілою для інвесторів. Умови договорів разом із граничним розміром оплати послуг за обома тендерами, оголошеними нами в системі електронних закупівель ProZorro, погоджені Наглядовою радою АМПУ. Відкритість річної фінансової звітності з відповідним висновком незалежного аудитора – це не лише вимога чинного законодавства, але й черговий крок до подальшої корпоратизації АМПУ», – прокоментував оголошення тендерів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Очікувана вартість послуг з незалежного аудиту фінансової діяльності АМПУ за три роки складає 14,6 млн грн, а послуг з оцінки майна та майнових прав АМПУ – близько 1,9 млн грн. На сьогодні триває прийом заявок на участь у тендерах.

Нагадаємо: керівництво Херсонської ОДА та АМПУ з представниками бізнесу та обговорили перспективи розвитку порту Скадовськ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті