Херсонська ОДА та АМПУ з представниками бізнесу обговорять розвиток порту Скадовськ

Херсонська ОДА та АМПУ з представниками бізнесу обговорять розвиток порту Скадовськ

Також планується обговорити з керівництвом області та порту проблемні питання, які можуть впливати на діяльність приватних компаній

Херсонська ОДА та АМПУ з представниками бізнесу обговорять розвиток порту Скадовськ
Фото: pixabay.com

Керівництво Херсонської ОДА та АМПУ зустрінуться 11 вересня в Скадовську з представниками бізнесу та обговорять перспективи розвитку порту Скадовськ. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

«На зустрічі в форматі відкритого діалогу планується обговорити з потенційними інвесторами перспективи їх участі в реалізації інфраструктурних проектів в порту Скадовськ. Потенційним інвесторам будуть представлена ​​актуальна інформація про поточні показники роботи порту, стратегічних планах його подальшого розвитку, перспективи застосування механізму державно-приватного партнерства (оренди , концесію, спільну діяльність) для реалізації інвестиційних проектів», – йдеться у повідомленні.

Також планується обговорити з керівництвом області та порту проблемні питання, які можуть впливати на діяльність приватних компаній: оформлення прав на землю, оренда державного майна і т.д.

На зустріч з потенційними інвесторами прийдуть глава Херсонської ОДА Юрій Гусєв, керівник АМПУ Райвис Вецкаганс, начальник Скадовського філії АМПУ Олександр Кугут та директор ДП «Скадовський МТП» Олександр Литвиненко.

В 2018 році обсяг перевалки вантажів в Скадовському порту знизився в 2,5 рази, в порівнянні з 2017-м. Через порт в минулому році пройшло 8400 тонн вантажів. У той час як в 2017 році цей показник становив 20 900 тонн. Порт Скадовськ значно скоротив обробку наливних вантажів (нафтопродуктів) – на 62%, до 5900 тонн. Переробка сухих сипучих вантажів (зерно) знизилася до нуля , в порівнянні з 2500 тонн в 2017 році. Оборот тарно-штучних вантажів зменшився на 14%.

Нагадаємо: наприкінці серпня цього року Адміністрація морських портів розпочала реалізацію проекту з експлуатаційного днопоглиблення обсягом 1,85 млн кубометрів у Бердянському морському порту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію