Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Опалювальний сезон в Києві може бути зірваний через борги перед «Нафтогазом»

Опалювальний сезон в Києві може бути зірваний через борги перед «Нафтогазом»

Під загрозою мешканці кількох мікрорайонів районів столиці, серед боржників – 14 тепловиробників міста

Опалювальний сезон в Києві може бути зірваний через борги перед «Нафтогазом»
фото pixabay.com

Чотирнадцять тепловиробників міста Києва не дотримуються вимог законодавства для отримання газу на пільгових умовах, встановлених державою (ПСО), що ставить під загрозу вчасний початок опалювального сезону для мешканців деяких мікрорайонів столиці. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

Зокрема йдеться про компанії «Акважитлосервіс», «Сучасні муніципальні технології», «Вертон Технолоджі», «Елізіум ЖЕО», «Енерго Сервіс Груп», «Еско-Експерт», «Ефективні енергетичні системи», «Житлокомфорт», «Житло-Сервіс», «Сент Софія Проперті Менеджмент», «Щорса, 32 ЖЕП», підприємство «Групова котельня МВС України», ОСББ «Перемога 131-А» та «Юрківська 28».

Рівень розрахунків перерахованих підприємств та об’єднань з НАК «Нафтогаз України» – нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

«Водночас, переважна більшість столичних тепловиробників – а саме, 91 компанія та об’єднання, включно з найбільшим столичним виробником тепла Київтеплоенерго, сумлінно розраховуються за отриманий на умовах ПСО газ»,- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: раніше президент Володимир Зеленський доручив уряду забезпечити підготовку до проходження опалювального сезону, в тому числі забезпечити створення чіткого графіку накопичення достатньої кількості нафти і газу і щотижнево контролювати це питання. 

Як повідомлялось, вже більше 13 000 українських родин скористались пропозицією «Нафтогазу» придбати газ за фіксованою літньою ціною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті