Uber продовжує нести втрати після невдалого IPO і звільняє понад 400 співробітників

Uber продовжує нести втрати після невдалого IPO і звільняє понад 400 співробітників

З травня акції компанії знизилися більш ніж на 20%

Uber продовжує нести втрати після невдалого IPO і звільняє понад 400 співробітників
фото pixabay.com

Сервіс онлайн таксі Uber звільняє 435 співробітників у двох своїх підрозділах, що займаються проектами і розробкою продуктів, компанія підтвердила цю інформацію, пише CNBC.

Загалом Uber скоротить 170 осіб з підрозділу розробників продукту і 265 осіб з проектної групи. В липні цього року після проблемного розміщення акцій на біржі сервіс таксі вже звільнив 400 маркетологів.

«Ми сподіваємося, що з цими змінами ми перезапустимо і покращимо нашу щоденну роботу, безжально розставляючи пріоритети і завжди беручи на себе відповідальність за високу планку продуктивності», – йдеться в повідомленні компанії для ЗМІ.

«Хоча в даний момент це, безумовно, болісно, особливо для тих, кого безпосередньо торкнуться звільнення, ми віримо, що це призведе до зміцнення нашої компанії, яка в майбутньому буде продовжувати наймати найкращих талантів у всьому світі», – прокоментували у компанії.

Uber скорочує співробітників на тлі збитків і падіння акцій після проведеного в травні IPO – відтоді акції компанії знизилися більш ніж на 20%.

У серпні Uber відзвітував за другий квартал – збиток компанії склав $5,2 млрд і виявився рекордним (минулого року збиток становив $878 млн).

Новий закон, який прийняли у Каліфорнії, також може погіршити ситуацію Uber: тепер водії будуть розглядатися як його співробітники, а не незалежні підрядники, отже, компанія повинна буде забезпечити їм соціальні гарантії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті