Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Російська ядерна ракета з «необмеженою дальністю» буде готова до 2025 року – розвідка

Російська ядерна ракета з «необмеженою дальністю» буде готова до 2025 року – розвідка

У США вважають, що Росія значно прискорила роботу над «Буревестником»

Російська ядерна  ракета з «необмеженою дальністю» буде готова до 2025 року – розвідка
Владімір Путін
фото www.flickr.com/photos/73806819@N05

Незважаючи на низку невдалих випробувань, російська ракета з ядерним двигуном «необмеженої дальності» буде готова за найближчі шість років. Про це повідомляє телеканал CNBC із посиланням на дані американської розвідки.

За її даними, прискорений графік роботи над ракетою «Буревестник» уже введено в дію. Новий графік було введено зокрема після нещодавнього вибуху під Архангельськом.

Раніше телеканал повідомляв, що вибух на полігоні ВМС Росії, за даними американської розвідки, стався не на випробовуваннях, а під час спроби підняти ракету з радіоізотопним джерелом живлення з дна. У США вважають, що цю ракету було загублено під час попередніх випробувань.

Президент РФ Владімір Путін представив кілька гіперзвукових озброєнь у березні минулого року під час Національних зборів, тоді ж анонсував і «Буревестник». Тоді він стверджував, що «непереможна» зброя має доведену ефективність.

Телеканал також додає, що «Буревестник» випробували одного разу на початку цього року, а також чотири рази в період з листопада 2017 по лютий 2018 років, кожне з випробувань завершувалось аварією.

США визначили,що найдовший випробувальний політ тривав трохи більше двох хвилин, а ракета пролетіла 22 милі, а потім над нею було втрачено контроль і вона впала. Найкоротше випробування тривало чотири секунди, ракета подолала п’ять миль.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті