Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Кличко хоче розпустити Київську міську раду

Кличко хоче розпустити Київську міську раду

Причиною стала низька явка столичних депутатів на засідання Київради

Кличко хоче розпустити Київську міську раду
Мер Києва Віталій Кличко
Фото: УНІАН

Перед початком пленарного засідання Київради, що не зібрало кворуму, мер Києва Віталій Кличко оголосив про намір консультації з головами депутатських фракцій та груп Київської міської ради щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання . Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Я вважаю, що сьогодні прийшли депутати, які відповідальні перед своїми виборцями. Але кворуму, немає, на жаль. Чому? Бо «працюють» із багатьма депутатами. Бо підривають і дестабілізують роботу київської влади», – сказав Клико.

Він обурився тим, що така низька явка  має місце «напередодні початку опалювального сезону, бюджетного процесу. Коли потрібно вирішувати багато питань із забезпечення життєдіяльності міста».

«Мені нецікаві чиїсь договорняки і маніпуляції! За це депутати нестимуть відповідальність перед киянами, які їх обирали. І, судячи з усього, вже скоро. Я ініціюю консультації з головами депутатських фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання», – заявив мер Києва.

Нагадаємо, раніше, як писав Mind, 4 вересня новий склад уряду погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА. Кличко ж переконаний, що подання Кабінету Міністрів про його звільнення з посади голови КМДА є кроком до запровадження у столиці двовладдя.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті