Київ увійшов у топ-50 міст світу з найбільшим покриттям камерами відеоспостереження

Київ увійшов у топ-50 міст світу з найбільшим покриттям камерами відеоспостереження

Наразі система налічує 7000 камер і їх число постійно зростає

Цей матеріал також доступний російською
Київ увійшов у топ-50 міст світу з найбільшим покриттям камерами відеоспостереження
фото www.flickr.com/photos/rofi

Столиця посіла 49-е місце у світовому рейтингу міст, покритих камерами стеження. Про це йдеться у повідомлені прес-служби КМДА із посиланням на дослідження сайту comparitech.com

Дані вказують,що Києві індекс камер на 1000 жителів склав 2,10. Цікаво, що у даному рейтингу українське місто випередило столицю Італії – Рим із індексом 1,96 камер. На одну позицію вище Києва з індексом 2,16 розмістилося місто Кардіфф (Уельс, Велика Британія).

Дослідники збирали інформацію про кількість камер у найбільш густонаселених містах із відкритих джерел. Головним чином автори зосереджувались на відеоспостереженні, яке використовується державними структурами, такими, як правоохоронні органи. Через те, що знайти точну інформацію про кількість приватних камер досить складно, цей показник не враховувався.

За даними директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова, відеоспостереження Києва вирішує низку завдань. Зокрема, відеокамери з можливістю розпізнавання облич та номерних знаків допомагають розкривати злочини та знаходити людей. А техніка, що визначає швидкість та напрямок руху транспорту, дозволяє приймати управлінські рішення щодо покращення трафіку.

Зараз система налічує 7000 камер і їх число постійно зростає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію