Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
ДБР проводить обшуки у МІБ Порошенка

ДБР проводить обшуки у МІБ Порошенка

Представники банку повідомили, що не мають інформації про обшуки

Цей матеріал також доступний російською
ДБР проводить обшуки у МІБ Порошенка
Петро Порошенко
Фото: УНІАН

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки у будівлі «Міжнародного інвестиційного банку» (МІБ). Про це повідомляє канал 24.

Присутні в банку силовики відмовилися коментувати ситуацію  та порадили звернутися до слідчого. Так само і в ДБР коментувати ситуацію відмовилися.

Представники банку сказали, що не мають інформації про обшуки. Спочатку Адвокатів не допускали до приміщення, але згодом їм дали доступ до приміщення.

Інформацію про обшуки прокоментував також радник президента часів Януковича Андрій Портнов у своєму Телеграмі. Зокрема, Портнов написав, що у банку Порошенка тривають обшуки щодо епізоду зняття Порошенком у період травня-червня 2019 року 340 кілограмів раніше відмитих в офшорах готівкових доларів.

«Нагадаю, з особистих рахунків Порошенко за виданою ним за один день до поразки у другому турі виборів довіреності на ім'я першого помічника президента Онищенко було знято $34 млн вкрадених в української держави і відмитих в острівних юрисдикціях», – написав Портнов.

Міжнародний інвестиційний банк створений у 2008 році. Основним власником банку є п'ятий президент і чинний народний депутат Петро Порошенко. Йому належить 9,92% капіталу особисто та 50,08% (контрольний пакет) через повністю належний йому ПАТ ЗНКІФ «Прайм Ессетс Кепітал». 

Нагадаємо: нещодавно НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо п'ятого президента Петра Порошенка та колишнього міністра закордонних справ Павла Клімкіна. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті