Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Нафта є, немає танкерів: Венесуела не може знайти судна для відвантажень через санкції

Нафта є, немає танкерів: Венесуела не може знайти судна для відвантажень через санкції

Судновласники бояться співпрацювати з Венесуелою через страх підпасти під американські санкції

Нафта є, немає танкерів: Венесуела не може знайти судна для відвантажень через санкції
фото https://www.flickr.com/photos/157918040@N02

Експорт венесуельської нафти, яка постраждала від санкцій, стикається з новою проблемою – нестачею суден, готових транспортувати сировину, видобуту в країні. Про це повідомляє WorldOil.

Власники суден уникають транспортування венесуельської нафти через страх підпасти під санкції і втратити страхове покриття на своїх суднах. Відсутність суден може відбитись на експорті на нафти, який і так, згідно даних Bloomberg, уже досягнув свого 16-річного мінімуму в серпні.

Видання повідомляє про принаймні одне відвантаження нафти, яке було перенесено на жовтень, оскільки покупцеві не вдалось знайти судно.

Не знайшовши супертанкерів для транспортування своєї нафти в Азію, Венесуела користується більш дорогими послугами дрібних наливних суден.

Нагадаємо: 5 травня президент Дональд Трамп підписав розпорядження, яке дозволяє впроваджувати санкції проби будь-якої особи, яка допомагає режиму Мадуро. Клуб судновласників, постачальник страховки для міжнародних суднохідних компаній, порадив своїм членам «проявляти обережність» при взаємодії з Венесуелою. Група заявляє,що якщо на члена накладені санкції, його власність може бути заблокована, і клуб може припинити або призупинити страхове покриття.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті