Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
США і Бразилія оголосили про створення спільного фонду для збереження лісів Амазонії

США і Бразилія оголосили про створення спільного фонду для збереження лісів Амазонії

Держсекретар Помпео домовився зі своїм бразильським колегою Ернесто Араужо

США і Бразилія оголосили про створення спільного фонду для збереження лісів Амазонії
twitter @SecPompeo

Сполучені Штати і Бразилія зобов'язалися внести $100 млн до фонду збереження біорізноманіття в тропічних лісах Амазонки, яким управлятиме приватний бізнес. Про це оголосили під час зустрічі 13 вересня у Вашингтоні держсекретар Майк Помпео і міністр закордонних справ Бразилії Ернесто Араужо.

Під час спільної прес-конференції Араужо спростував твердження про те, що Бразилія не здатна вирішувати екологічні проблеми Амазонії, включаючи велику кількість пожеж. Він заявив, що тривоги з приводу кліматичних змін загрожують суверенітету Бразилії. Насправді, за словами Араужо, головне питання – зростання кількості робочих місць для жителів Амазонского регіону.

«Регіональний розвиток Амазонії, на наше переконання, є єдиним способом дійсно захистити ліс. Тому нам потрібні нові ініціативи зі створення робочих місць, які принесуть дохід жителям цього регіону, і саме тому наше партнерство з США є дуже важливим», – заявив глава МЗС Бразилії.

«Ми будемо нарощувати наші торгові відносини, які вже щороку вимірюються в більш ніж $100 млрд. І в цьому місяці... бразильська і американська команди почнуть робити те, про що в березні домовилися наші президенти. Ми починаємо роботу над створенням інвестиційного фонду для Амазонії, в який за 11 років буде вкладено $100 млн для збереження біорізноманіття, цей проект буде очолювати приватний сектор», – заявив держсекретар Майк Помпео.

Раніше Бразилія відмовилася від грошей, запропонованих країнами G7 на гасіння лісових пожеж.

Нагадаємо, у серпні через лісові пожежі в атмосферу Землі потрапило понад 250 тонн СО2.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті