Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Pfizer запускає випробування домашнього робота, який контролює прийом ліків пацієнтами

Pfizer запускає випробування домашнього робота, який контролює прийом ліків пацієнтами

Фармгігант має на меті перевірити ефективність робота Mabu

Цей матеріал також доступний російською
Pfizer запускає випробування домашнього робота, який контролює прийом ліків пацієнтами
фото twitter.com/cataliahealth

Фармацевтичний гігант Pfizer разом з компанією  Catalia Health запускають річне випробування домашнього робота Mabu, головною метою якого є нагадувати, щоб пацієнти вчасно приймали призначені їм ліки. Про це повідомляє Venture Beat.

Mabu на основі технологій штучного інтелекту (ШІ) розпізнає мову власника, фіксує показники його здоров’я та передає цю інформацію медпрацівникам,наприклад, лікарям. Mabu також може надавати персоналізовані відповіді та використовувати ефективні обрахування для прогнозування емоційного стану користувача.

Глава Catalia Health Корі Кідд розповів виданню,що робот зможе підвищити ефективність надання медичної допомоги, а також допоможе підвищити пацієнтам прилаштуватись до змін способу життя, викликаних захворюванням.

Крім того, річна програма буде оцінювати поведінку пацієнта під час взаємодії зі штучним інтелектом.

Нагадаємо: минулого місяця інженери американського Массачусетського технологічного інституту (MIT) створили унікальний інструмент, який може кардинально змінити підходи до лікування інсульту та подібних захворювань. Вони розробили магнітокерованого ниткоподібного робота, який може активно ковзати вузькими звивистими шляхами – такими як лабіринтова судинна мережа мозку. Більше про наукові відкриття серпня можна прочитати у матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті