Батончики Snickers змінять свою назву на Marathon

Батончики Snickers змінять свою назву на Marathon

Повернення до старої назви буде тимчасовим і пов’язане зі святкуванням ювілею компанії

Батончики Snickers змінять свою назву на Marathon
фото DR

Найближчим часом батончики Snickers у магазинах мережі Morrisons змінять назву на Marathon. Виробник відомої шоколадки вирішив нагадати громадськості про історичну назву продукту і тимчасово повернутися до назви Marathon. Цю назву носили шоколадні батончики майже 30 років тому, передає metro.co.uk.

Компанія Mars відзначає 85-річчя виробництва шоколадних товарів. Snickers, вперше вироблений в США в 1930 році, як вважають, отримав своє ім'я від улюбленого коня, що належав родині засновника компанії Mars. До липня 1990 року ці батончики продавалися у Великобританії під назвою Marathon, а потім Mars вирішила змінити назву продукту.

Незважаючи на зміну назви, рецепт самих солодощів не зміниться.

Snickers уже багато років залишається найбільш продаваним шоколадним батончиком у світі, щорічні глобальні продажі складають $2 млрд на рік. У Великобританії Snickers – другий за популярністю шоколадний продукт, за обсягами продажів він поступається лише плитковому молочному шоколаду Dairy Milk Cadbury.

У березні повідомлялося, що Mars проводить глобальний ребрендинг з метою відійти від асоціації виключно з кондитерською продукцією та наголосити на розширенні її бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло