Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Apple вкладе $1 млрд у виробництво iPhone в Індії

Apple вкладе $1 млрд у виробництво iPhone в Індії

Компанія планує почати експорт вироблених в країні iPhone по всьому світу

Apple вкладе $1 млрд у виробництво iPhone в Індії
фото Shutterstock

Технологічний гігант Apple готується вкласти великі інвестиції в розвиток свого виробницва в Індії, повідомляє Times of India з посиланням обізнані джерела. За наявними відомостями, даний крок пов'язаний з планами американської компанії почати експорт вироблених в країні iPhone по всьому світу, пише DailyComm.

«Apple вкладе в Індію $1 млрд через своїх партнерів. Вироблена ними продукція послужить для задоволення попиту на товари Apple на ринках по всьому світу», – заявило виданню офіційне джерело, ім'я якого не розкривається.

Apple прийняла рішення про додаткові інвестиції в Індію на тлі торгової війни США і КНР, через яку компанії, які сильно залежать від виробничих потужностей у Китаї, шукають інші майданчики для випуску своєї продукції.

Інвестиційним партнером Apple в Індії виступить тайванський виробник електроніки Foxconn, який вважається основним підрядником розробника iPhone. Продукція Apple, що випускається на фабриці Foxconn в індійському місті Ченнаї, буде постачатися на глобальний ринок.

Спочатку Apple випускала в Індії лише певні моделі iPhone, використовуючи для цього підприємство ще одного свого тайванського партнера – компанії Wistron. Тепер же, зважаючи на грандіозні плани, до виробництва підключиться і Foxconn.

За словами джерела, вироблена в Індії продукція зараз вже проходить тестування. Також співрозмовник додав, що Apple «намагається прояснити питання» про експортні пільги, які пропонує уряд країни.

Міністр зв'язку та інформаційних технологій Індії Раві Шанкар Прасад раніше заявив, що уряд закликав Apple розширити виробничу базу в Індії і використовувати їхню країну як свій експортний вузол.

В Apple також розраховують, що розширення виробництва в Індії, в тому числі продукції, призначеної на експорт, спростить для компанії процедуру відкриття в країні власних роздрібних магазинів. За наявними даними, Apple збирається відкрити в Індії три своїх фірмових магазини в найбільших індійських містах – Мумбаї та Делі.

Раніше Bloomberg повідомив, що Apple та Foxconn порушили китайське трудове право під час збірки iPhone в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті