Найбільше в світі акторське агентство Endeavor готує ІРО на $712 млн

Найбільше в світі акторське агентство Endeavor готує ІРО на $712 млн

Компанія планує розмістити 19,4 млн акцій за ціною від $30 до $32

Найбільше в світі акторське агентство Endeavor готує ІРО на $712 млн
фото www.flickr.com/photos/gotcredit

Американський холдинг Endeavor Group Holdings, в який входить ряд компаній в сфері розваг і медіа, в тому числі найбільше у світі агентство по найму представників шоу-бізнесу William Morris Endeavor, планує в ході IPO залучити до $712 млн. Це випливає з заявки, поданої компанією в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC), передає «Коммєрсант».

 Компанія збирається провести розміщення на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Endeavor планує розмістити 19,4 млн акцій за ціною від $30 до $32, крім того, вона надасть андерайтерам, в числі яких банки Goldman Sachs, JP Morgan і Morgan Stanley, опціон на покупку ще 2,9 млн акцій.

Компанія була створена в 2009 році в результаті злиття провідного голлівудського агентства з пошуку артистів з більш ніж сторічною історією William Morris Agency і його молодшого конкурента Endeavor Talent Agency.

У першому півріччі виторг Endeavor склав $2,05 млрд, тим самим вона виросла на третину в порівнянні з результатом 2018 року. Також компанія більш ніж удвічі скоротила збиток – з $405 млн до $ 193 млн.

Про те, що Endeavor збирається провести IPO, повідомлялося ще в травні, але потім розміщення було відкладено, оскільки холдинг вів переговори про придбання компанії On Location Experiences.

Раніше повідомлялось, що найбільший в світі виробник пива вирішив виходити на ІРО з капіталізацією $184 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті