Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Nissan хоче продати торговий підрозділ за $1 млрд

Nissan хоче продати торговий підрозділ за $1 млрд

Nissan запропонувала приватним інвестиційним фондам і торговельним компаніям взяти участь в торгах на покупку 100% акцій Nissan Trading Co

Nissan хоче продати торговий підрозділ за $1 млрд
Фото: pixabay.com

Японський автовиробник Nissan має намір продати дочірнє підприємство, яке спеціалізується на торгівлі автомобільними запчастинами за $ 1 млрд. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами співрозмовників агентства, Nissan запропонувала приватним інвестиційним фондам і торговельним компаніям взяти участь в торгах на покупку 100% акцій Nissan Trading Co. Покупець може бути обраний жовтні.

Орієнтовна вартість угоди включає борг.

Поки процес продажу триває, і ніяких угод ще не укладали, уточнюють джерела.

Nissan хоче продати торговий підрозділ за $1 млрд

Продаж підрозілу, який на кінець фіскального року у березні заробив 676,1 млрд єн ($6 млрд), допоможе звільнити гроші, щоб допомогти компанії внести  зміни у свій бізнес, який постраждав від різкого падіння продажів у США.

Нагадаємо: нещодавно голова японської автомобільної корпорації Nissan Motor Хірото Саікава покинув свій пост. Відставку глави автоконцерну, який недавно визнав, що отримував завищені премії, пов'язують з тим, що компанії потрібно вирівняти прибутковість і знову налагодити партнерські відносини з французькою Renault.

Раніше в Nissan було проведено розслідування, яке показало, що Саікава необгрунтовано отримав близько $440 000 у якості премії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті