Airbus підрахував, що авіакомпаніям світу знадобиться 39 тисяч нових літаків

Airbus підрахував, що авіакомпаніям світу знадобиться 39 тисяч нових літаків

Авіабудівник хоче внести вклад в поступове скорочення викидів СО2 від повітряного транспорту

Airbus підрахував, що авіакомпаніям світу знадобиться 39 тисяч нових літаків
фото DR

Концерн Airbus представив свій прогноз розвитку глобальної галузі пасажирських і вантажних авіаперевезень на наступні 20 років, в якому стверджує, що до 2038 року авіакомпаніям знадобиться 39 тисяч нових літаків, а сам парк повітряних суден розміром понад 100 місць виросте з нинішніх 23 тисяч до 48 тисяч.

Авіаперевезення в цей період будуть зростати в середньому на 4,3% щороку. Потреба в нових пілотах складе 540 000 чоловік, в авіаційно-технічних фахівцях – 640 000 чоловік, повідомляє прес-служба компанії.

Airbus сподівається внести значний вклад в поступову декарбонізацію (скорочення викидів СО2) повітряного транспорту – за рахунок оновлення світового авіапарку літаками останнього покоління з більшою паливною ефективністю, такими як A220, сімейства A320neo, A330neo і A350.

Згідно з прогнозом Airbus на 2019-2038 роки, потреба в нових пасажирських і вантажних повітряних суднах на світовому авіатранспорту ринку буде розподілена так: 29 720  машин категорії малої розмірності, 5 370 – категорії середньої розмірності і 4 120 – категорії великої розмірності. З них 25 000 літаків будуть придбані в рамках програм з нарощування авіапарків, а 14 210 прийдуть на заміну старим, менш ефективним моделям.

«Щорічне зростання в 4% свідчить про стійкість авіаційного ринку і його здатності протистояти короткочасним економічним потрясінням і геополітичним хвилюванням, – зазначив Крістіан Шерер, виконавчий віце-президент і глава Airbus International.

«Держави з ринковою економікою процвітають завдяки розвитку авіаперевезень. Цивільна авіація сприяє зростанню ВВП по всьому світу і забезпечує дохід для 65 млн людей, що наочно демонструє користь, яку приносить наш бізнес для міжнародної торгівлі», – наголосив він.

Нагадаємо, Airbus почав тестування «розумного салону» на борту справжнього літака.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло