Микитась пішов з «Укрбуду» – Майборода

Микитась пішов з «Укрбуду» – Майборода

Майборода запевнив, що на будівельні процеси це негативно не вплине

Микитась пішов з 	«Укрбуду» – Майборода
Олег Майборода
Фото: Facebook/Олег Майборода

Екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу. Про це повідомив гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

«Він не є більше власником компанії «Укрбуд Девелопмент», яка веде всі об'єкти житлового будівництва в Києві, і не керує ніякими іншими активами «Укрбуд», – написав Майборода. 

Чтобы было меньше слухов, сплетен и «зрады» официально сообщаю, что экс-президент корпорации «Укрбуд» Максим Викторович...

Опубликовано Олег Майборода Четверг, 19 сентября 2019 г.

Він зазначив, що не може розголошувати подробиці. Також він повідомив, що на будівельні процеси це негативно не вплине. Після літнього зниження темпів, роботи на всіх майданчиках набирають обертів, а процеси фінансуються в необхідному обсязі.

«Весь менеджмент залишається на своїх місцях, а керівництво компанією буде здійснювати рада директорів, щоб посилити контроль за виробничими і фінансовими процесами», – запевнив гендиректор.

Сам Микитась повідомив, що рішення про продаж- не спонтанне.

«До цього рішення я йшов давно, і, нарешті, багато процесів фіналізували. За останні місяці було проведено детальний аудит, приведена в порядок організаційна структура компанії, оптимізована маса процесів як будівельних, так і фінансових. І угода відбулася. Хто власники? За умовами угоди називати їх не можу, якщо в загальних рисах, то це група інвесторів, люди непублічні», – пише він.

«Микитась розпродав всі об'єкти, які зміг. Все що залишилося, сконцентровано в «Укрбуд девелопмент». Ці об'єкти, швидше за все, будуть добудовуватися за рахунок покупців », – раніше казало в коментарі Mind джерело, знайоме з ходом угод.

Одним з покупців недобудованих ЖК корпорації «Укрбуд» міг стати український бізнесмен і політик Віталій Хомутинник.

Детальніше про «Укрбуд» читайте у матеріалі Mind «Висока напруга: де і як «Укрбуд» шукає гроші» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло