Захворіло у світі
6,318,040
Померло у світі
376,885
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
Верховний Суд повернув у держвласність кардіологічний санаторій «Ворзель»

Верховний Суд повернув у держвласність кардіологічний санаторій «Ворзель»

Верховним Судом 12 вересня 2019 року скасовано судові рішення, визнано недійсним договір про відчуження будівель та споруд кардіологічного центру

Верховний Суд повернув у держвласність кардіологічний санаторій «Ворзель»
Фото: pixabay.com

Верховний Суд повернув у державну власність нерухоме майно кардіологічного санаторію «Ворзель». Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Органами прокуратури з метою захисту інтересів держави вжито заходів щодо повернення у державну власність незаконно відчуженого нерухомого майна кардіологічного центру «Ворзель» Національної академії наук (НАН).

«Встановлено, що в порушення законодавства про банкрутство між кардіологічним центром та приватною структурою укладено договір про відчуження будівель та споруд кардіологічного центру загальною площею більше тисячі квадратних метрів, розташованих в смт. Ворзель, неподалік столиці», – йдеться у повідомленні.

Національна академія наук України звернулась із заявою про визнання недійсним зазначеного договору.

Ухвалою господарського суду Київської області від 11 червня 2018 року, залишеною в силі постановою Північного апеляційного господарського суду від 12 червня 2019 року, заяву академії залишено без задоволення.

Вказані обставини стали підставою для внесення прокурором касаційної скарги на ці рішення судів. Верховним Судом 12 вересня 2019 року скасовано судові рішення, визнано недійсним договір про відчуження будівель та споруд кардіологічного центру.

Нагадаємо: 19 вересня 2019 року, генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення в Генеральній прокуратурі Департаменту процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті