Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Зеленський зустрівся з представниками МВФ

Зеленський зустрівся з представниками МВФ

Переговори торкнулися і ситуації навколо «Приватбанку»

Зеленський зустрівся з представниками МВФ

Президент Володимир Зеленський сьогодні провів зустріч у Києві із заступницею директора Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Джулією Козак та керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента (ОП).

Під час зустрічі вони обговорили програму підтримки реформ в Україні з боку МВФ. Окрім Зеленського, в переговорах взяли участь прем’єр-міністр Олексій Гончарук та очільниця Міністерства фінансів Оксана Маркарова.

«Я запевняю у повній підтримці структурних реформ в економіці, незалежності Національного банку та всебічного розслідування зловживань у банківському секторі», – сказав Зеленський.

Учасники зустрічі обговорили також ситуацію навколо «Приватбанку», який був націоналізований в 2016 році. Нагадаємо, що наразі колишній акціонер банку Ігор Коломойський оскаржує націоналізацію в суді.

«Президент зазначив, що подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом є важливим елементом посилення довіри до України з боку іноземних інвесторів і міжнародних партнерів», – сказано в повідомленні ОП.

21 грудня 2018 року Україна отримала перший і наразі єдиний транш за поточною програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом обсягом близько $1,4 млрд. Загалом розмір програми складає $3,9 млрд.

Додамо, що місія Міжнародного валютного фонду приїхала до Києва 11 вересня. Вона працюватиме в українській столиці до 24 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті