Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
В «Зоні 51» арештували трьох, але люди продовжують прибувати

В «Зоні 51» арештували трьох, але люди продовжують прибувати

Військові погрожують відкрити вогонь на ураження при спробі вторгнення

В «Зоні 51» арештували трьох, але люди продовжують прибувати
фото APF\Голос Америки

Спроба масового проникнення на базу ВПС США, відому як «Зона 51», поки що не відбулася. Її штурм був призначений на вечір п’ятниці, але у зв’язку з тим, що військові пригрозили відкрити вогонь на ураження в разі атаки, ніхто не став наражатися на ризик, передає Голос Америки.

Ініціатива про масову атаку на базу, де, за чутками, знаходяться інопланетяни або зберігаються НЛО, з'явилася в Facebook влітку. Її підтримали близько 3 млн користувачів, в тому числі кілька знаменитостей.

Марш на базу, розташовану в пустельній місцевості в штаті Невада, був призначений на ці вихідні, у зв’язку з чим військовий об'єкт значно посилив свою охорону, стягнувши додаткові резерви. Більше про це в матеріалі «У пошуках інопланетян: штурм «Зони 51» «.

19-20 вересня в призначене місце приїхали близько 2300 осіб, які, за оцінками місцевої поліції, закону не порушували.

Загалом було здійснено три арешти: один – за спробу проникнення на територію військового об'єкту, другий – за непристойну поведінку, третій був пов'язаний з вживанням алкоголю.

Як пише видання, у район «Зони 51» продовжують прибувати автомобілі. Поліція очікує напливу людей на вихідних.

Як на масовій істерії заробляють жителі довколишніх населених пунктів, ми писали в матеріалі ««Штурмуємо Зону 51»: як сторінка у Facebook зробила популярним містечко з 50 жителями».

Ну а про те, як ситуацією навколо пошуку прибульців скористалися меркетологи – в статті ««Мемомаркетинг»: як бренди використовують мем «Зони 51» для просування своїх товарів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті