«Нафтогаз» з жовтня підвищить ціну на газ для промспоживачів

«Нафтогаз» з жовтня підвищить ціну на газ для промспоживачів

Здорожчання газу порявняно з вереснем 2019 року коливатиметься в межах 4,9%-5,6%

«Нафтогаз» з жовтня підвищить ціну на газ для промспоживачів
Фото: УНІАН

З жовтня «Нафтогаз» підвищить ціну на газ для промислових споживачів на 4,9-5,6%. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогазу України».

«НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 жовтня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати. В залежності від цих показників, «Нафтогаз» пропонує газ за ціною 4 899,00 – 5 458,00 грн/1000 куб. м, без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами. У порівнянні з цінами на вересень 2019 року, у жовтні ціни зростуть на 4,9%-5,6%», – зазначається в повідомленні.

Також у компанії нагадали, що з 1 жовтня 2015 року введено в дію закон «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим законом.

«Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів», зазначаєтьтся в повідомленні прес-служби компанії.

Раніше Mind писав, що заборгованість підприємств перед «Нафтогазом» складає близько 39,5 млрд грн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло