VW інвестує у власне виробництво акумуляторів для електрокарів понад 1 млрд євро

VW інвестує у власне виробництво акумуляторів для електрокарів понад 1 млрд євро

Зараз автовиробник запустив тестову лінію з їх виробництва, в 2020 – компанія почне будівництво заводу сумарною потужністю в 16 гігаватт-годин

VW інвестує у власне виробництво акумуляторів для електрокарів понад 1 млрд євро
фото www.flickr.com/photos/dennism2/46715077811

Німецький автомобілебудівний концерн Volkswagen почав випуск власних акумуляторних батарей для електромобілів. У місті Зальцгіттер (федеральна земля Нижня Саксонія) була запущена пілотна установка, здатна виробляти батареї малими серіями. У концерні розраховують таким чином напрацювати необхідний досвід, який дозволить спільно зі шведським партнером – компанією Northvolt – розгорнути масове виробництво акумуляторів. Про це повідомляє DW.

«Своїм виробництвом акумуляторів і центром передового досвіду в Зальцгіттері Volkswagen робить вирішальний внесок у розвиток в Німеччині виробництва батарей», – заявив голови наглядової ради концерну Ханс Дітер Печ.

У 2020 році VW має намір разом зі своїм шведським партнером почати будівництво в Нижній Саксонії підприємство з виробництва акумуляторних батарей сумарною потужністю 16 гігават-годин. Його введення в експлуатацію очікується в кінці 2023 – початку 2024 року. До цього часу тут планується створити 1000 робочих місць, 700 з яких припаде на недавно засноване спільне підприємство зі шведською стартап-компанією.

Крім того, в так званому Центрі передового досвіду близько 300 експертів VW займуться розробкою і тестуванням технологічних процедур по виробництву літій-іонних акумуляторів. У 2020 році також в Зальцгіттері повинна бути введена в експлуатацію установка з утилізації відпрацьованих батарей. В цілому концерн має намір інвестувати понад мільярд євро у виробництво власних акумуляторних батарей для електромобілів, з яких 900 млн євро буде виділено спільному підприємству зі шведським партнером.

Нагадаємо: на початку місяця Volkswagen заявив, що інвестує 2,4 млрд реалів ($577 млн) в один із своїх бразильських заводів.

Влітку автовиробник оголосив про інвестиції у $2,6 млрд в партнера Ford Motor, компанію Argo Al, спеціалізація якої – виробництво безпілотних автомобілів.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло