Тігіпко має намір придбати «Соковий завод Кодимський»

Тігіпко має намір придбати «Соковий завод Кодимський»

Якщо АМКУ надасть дозвіл T.A.S. Overseas Investments придбати частку заводу, то це забезпечить перевищення 50% голосів вищому органі управління товариства

Тігіпко має намір придбати 	«Соковий завод Кодимський»
Сергій Тігіпко
Фото: flickr

Бізнесмен Сергій Тігіпко має намір придбати ТОВ «Соковий завод Кодимський» (Одеської обл). Про це йдеться у проєкті порядку денного Антимонопольного комітету (АМКУ) на 26 вересня.

АМКУ може надати дозвіл T.A.S. Overseas Investments, власником якої є Тігіпко, придбати частку в статутному капіталі ТОВ «Соковий завод Кодимський», що забезпечить перевищення 50% голосів вищому органі управління товариства.

Група «ТАС» заснована в 1998 році. Має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

«Соковий завод Кодимський» входить до складу компанії «Інтерджус», яка крім цього заводу володіє ще заводом в Дніпропетровській області. Два заводи компанії переробляють в сезон 120 000 тонн яблук, мають ємності зберігання понад 8 000 тонн яблучного концентрату.

За даними Єдиного держреєстру юросіб, фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами «Соковий завод Кодимський» є Дар'я Лаврова і Андрій Ясір.

Нещодавно Печерський райсуд Києва заарештував нерухомість і корпоративні права заводу «Кузня на Рибальському», який раніше належав п'ятому президенту Петру Порошенко. 

Нагадаємо, як повідомляв Mind, Порошенко продав Тігіпку частку в «Кузні на Рибальському» за $235,8 млн. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло