Україна не домовилася з МВФ про нову програму кредитування – ЗМІ

Україна не домовилася з МВФ про нову програму кредитування – ЗМІ

Основною причиною відсутності домовленості з МВФ стала інформація про можливість мирової угоди між державою і колишніми власниками ПриватБанку

Україна не домовилася з МВФ про нову програму кредитування – ЗМІ
Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Україна не домовилася з МВФ про нову програму кредитування. Про це повідомляє видання Українські новини.

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) після двотижневої роботи покине Київ без підстав рекомендувати раді директорів МВФ укласти з Україною нову програму кредитування, повідомили кілька джерел, знайомих з попередніми результатами роботи місії.

Місія МВФ продовжила роботу в Києві на два дні та має намір завершити її в четвер, 26 вересня. Однак у результаті проекту меморандуму документа не буде.

За інформацією ЗМІ, основною причиною відсутності домовленості з МВФ стала інформація про можливість мирової угоди між державою і колишніми власниками ПриватБанку.  Проте прем'єр-міністр Олексій Гончарук 17 вересня відмічав, що жодних перемовин з приводу ПриватБанку уряд ні з ким не веде. Пізніше олігарх Ігор Коломойський заявив, що не обговорює із представниками чинної влади ситуацію щодо свого колишнього банку.

Нагадаємо: місія МВФ прибула до України 11 вересня цього року. Планувалося, що переговори триватимуть до 24 вересня.

20 вересня президент Зеленський провів зустріч у Києві із заступницею директора Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Джулією Козак та керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом.

Під час зустрічі вони обговорили програму підтримки реформ в Україні з боку МВФ. Учасники зустрічі обговорили також ситуацію навколо ПриватБанку, який був націоналізований у 2016 році. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті