Місія МВФ продовжує зустрічі з урядовцями згідно з розкладом – Кабмін

Місія МВФ продовжує зустрічі з урядовцями згідно з розкладом – Кабмін

Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати Програма дій уряду, яку буде презентовано Кабінетом Міністрів 29 вересня 2019 року

Місія МВФ продовжує зустрічі з урядовцями згідно з розкладом – Кабмін
Олексій Гончарук
Фото: Facebook/Олексій Гончарук

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) розпочала свою роботу у Києві 12 вересня і продовжує зустрічі з урядовцями згідно з розкладом. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

«Переговори між Україною та МВФ перебувають в активній стадії. На сьогодні залишається чинною 14-місячна програма stand by. Її було розроблено як перехідну програму для сприяння макроекономічній стабільності України в період двох виборів: президентських та парламентських», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі Кабміну зазначили, що за час свого перебування в Києві у вересні 2019 року місія МВФ ознайомилася зі станом справ в Україні, планами уряду на найближчі кілька років та побажаннями щодо подальшої співпраці з Фондом. 

«Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати Програма дій уряду, яку буде презентовано Кабінетом Міністрів 29 вересня 2019 року», – відмітили в уряді.

Нагадаємо: за інформацією ЗМІ Україна не домовилася з МВФ про нову програму кредитування. Основною причиною відсутності домовленості з МВФ стала інформація про можливість мирової угоди між державою і колишніми власниками ПриватБанку. 

Проте прем'єр-міністр Олексій Гончарук 17 вересня відмічав, що жодних перемовин з приводу ПриватБанку уряд ні з ким не веде. Пізніше олігарх Ігор Коломойський заявив, що не обговорює із представниками чинної влади ситуацію щодо свого колишнього банку.

Місія МВФ прибула до України 11 вересня цього року. Планувалося, що переговори триватимуть до 24 вересня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло