Джуліані можливо особисто зв’язувався з Богданом, Єрмаком та Бакановим – інформатор

Джуліані можливо особисто зв’язувався з Богданом, Єрмаком та Бакановим – інформатор

Скаржник повідомив,що особистий адвокат Трампа зв’язувався з багатьма радникам українського президента

Джуліані можливо особисто зв’язувався з Богданом, Єрмаком та Бакановим – інформатор
Руді Джуліані
фото www.flickr.com/photos/fullosseousflap/381247187

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольф Джуліані зв’язувався з головою Офісу президента України Андрієм Богданом, помічником президента Андрієм Єрмаком і головою Служби безпеки України Іваном Бакановим. Про це йдеться у тесті скарги інформатора, опублікованій комітетом з розвідки Палати представників Конгресу США.

«Я також дізнався від кількох посадових осіб США, що, за повідомленнями, приблизно 2 серпня Джуліані відправився в Мадрид, щоб зустрітися з одним з радників президента Зеленського, Андрієм Єрмаком. Офіційні представники США охарактеризували цю зустріч, про яку у той час не повідомлялося публічно, як «пряме продовження» розмови президента  із Зеленським про розглянуті ними справи», – йдеться в тексті.

Також у скарзі зазначається, що «окремо кілька посадових осіб США сказали мені, що Джуліані, за повідомленнями, у приватному порядку зв'язався з різними іншими радниками Зеленського, включаючи керівника Офісу Андрія Богдана та виконуючого обов'язки голови Служби безпеки України Івана Баканова».

Автор доповіді посилається на звіт щодо організованої злочинності та корупції від 22 липня, згідно з якою два співробітники Джуліані виїхали до Києва у травні 2019 року та зустрілися з Бакановим та радником Зеленського, Сергієм Шефіром.

Між тим, скаржник не уточнює чи відбувались якісь зустрічі.

«Я не знаю, чи зустрічалися ці посадові особи з Джуліані або розмовляли з ним, але кілька офіційних осіб США повідомили мені, що Єрмак і Баканов мали намір поїхати до Вашингтона в середині серпня», – додав він.

За словами інформатора, у особистого адвоката Трампа також могли бути й інші контакти.

Нагадаємо: наприкінці серпня стало відомо, що Джуліані зустрічався із високопоставленим чиновником адміністрації президента Володимира Зеленського для обговорення розслідування стосовно сина Джо Байдена. Він уточнив, що зустрічався із Андрієм Єрмаком.

Як повідомлялось в заяві інформатора, який є співробітником розвідки, чиновники Білого дому намагалися обмежити доступ до розшифровки дзвінка між президентом США Дональдом Трампом і лідером України Володимиром Зеленським. Саме ця заява і стала приводом для розслідування щодо імпічменту президента Трампа, яка надає суттєву інформацію Комітету для подальшої роботи з іншими свідками та документами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло