Робособаки від Boston Dynamics надійшли в продаж (ВІДЕО)

Робособаки від Boston Dynamics надійшли в продаж (ВІДЕО)

Коштує один такий собака майже стільки ж, як і автомобіль

Робособаки від Boston Dynamics надійшли в продаж (ВІДЕО)
Boston Dynamics

Компанія Boston Dynamics, розробник знаменитих собак-роботів Spot, або, як їх називають, робособак, почала продавати свої розробки.

Зокрема, компанія виклала в себе на сайті відео, в якому демонструються переваги і неймовірні можливості чотириногих роботів, а під зображенням механізмів зявилася кнопка «CONTACT SALES».

Spot вийшли на масове виробництво і в даний час здійснюється доставка першим користувачам, повідомила компанія.

«Spot – це гнучкий мобільний робот, який ви можете налаштувати для широкого спектра застосувань. Базові властивості: рух по пересіченій місцевості, обхід перешкод на 360 градусів і різні рівні навігації, дистанційного керування і автономності», – описує Boston Dynamics свій продукт.

Spot можна налаштувати за допомогою датчиків, програмного забезпечення та інших наборів даних.

«Перші клієнти вже тестують Spot для моніторингу будівельних майданчиків, дистанційного контролю на газових, нафтових і енергетичних установках і в сфері громадської безпеки», – розповіли розробники.

Spot пересувається зі швидкістю 1,6 м/с і працює без підзарядки 90 хвилин. Компанія підкреслює, що «Spot добирається туди, куди не можуть потрапити роботи на колесах, і може нести при цьому набагато важчі посилки, ніж літаючі дрони». Щоб не врізатися в людей і перешкоди, робот використовує 360-градусні стереокамери.

Крім того, Spot витримує температуру від -20 до +45 градусів Цельсія і не боїться контакту з пилом чи водою.

«Питання, яке ми ставимо своїм покупцям: «Що, на вашу думку, Spot може робити корисного?» У нас є деякі ідеї, але ми сподіваємося, що програма дозволить придумати безліч інших способів для цієї технології», – розповів віце-президент з питань розвитку бізнесу Boston Dynamics Майкл Перрі.

Експерти CNN раніше припустили, що робот буде коштувати, «як нова машина». Перрі частково з цим погоджується. «Але про наскільки хорошу машину йдеться – тут можуть бути варіанти», – підкреслив він.

Раніше компанія Boston Dynamics оголосила, що собакоподібні роботи SpotMini стануть першими роботами, які надійдуть у продаж.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло