Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Уряд Німеччини виділить 54 млрд євро на боротьбу зі змінами клімату

Уряд Німеччини виділить 54 млрд євро на боротьбу зі змінами клімату

Кошти перевано будуть спрямовані на технологічні заходи задля зменшення викидів в атмосферу СО2

Уряд Німеччини виділить 54 млрд євро на боротьбу зі змінами клімату
фото pixabay.com

Уряд Німеччини розпочав процес прийняття найбільшого за всю історію пакету фінансових заходів, спрямованих на боротьбу зі змінами клімату. Обсяг виділених з федерального бюджету коштів в рамках нової програми має скласти 54 млрд євро, передає Deutsche Welle.

Ці кошти мають надійти до 2023 року і будуть спрямовані переважно на зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу. До вступу кліматичного пакету в силу повинні бути прийняті поправки до цілої низки законів.

Крім того, потрібно опрацювати численні деталі програми, наприклад – яку суму слід виплачувати покупцям електроавтомобілів.

Для остаточного прийняття пакету екологічних заходів необхідно буде подолати ще одну перешкоду – зокрема, з ним повинні погодитися влади федеральних земель, в урядах яких представлені «зелені».

Члени партії «зелених» уже розкритикували прийнятий федеральним урядом пакет заходів, назвавши його недостатнім, і закликали до більш жорстких заходів. Подібні жорсткі заходи, в свою чергу, критикують ліберали з ВДП, які також представлені в урядах низки федеральних земель.

20 вересня уряд Німеччини після довгих дискусій узгодив пакет заходів, спрямованих на захист клімату. Крім іншого, він передбачає великі інвестиції в цю сферу, введення національної системи торгівлі емісійними квотами в транспортній та будівельній галузях, а також скликання експертної ради, яка щорічно буде перевіряти результати роботи щодо захисту клімату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті