Захворіло у світі
951,901 особа
Померло у світі
48,284 особи
Вилікувалось у світі
202,342 особи
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Вслід за Rozetka: проти законопроєктів щодо фіскалізації та контролю продукції виступила «Нова Пошта»

Вслід за Rozetka: проти законопроєктів щодо фіскалізації та контролю продукції виступила «Нова Пошта»

За переконанням керівника «Нової Пошти», закони 1053-1 і 1073 несуть загрозу для українського бізнесу

Вслід за Rozetka: проти законопроєктів щодо фіскалізації та контролю продукції виступила «Нова Пошта»
Фото Facebook nova.poshta.official

Співвласник компанії «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк виступив проти законопроєктів 1053-1 і 1073, що були ухвалені парламентом й регулюють нові правила фіксалізації та контролю продукції. Про це Поперешнюк пише на своїй сторінці у Facebook.

«Я категорично проти впровадження законів 1053-1, 1073 та будь-яких інших, що ускладнюють роботу підприємців. Тотальну фіскалізацію і повернення податкової поліції в нас хитро називають детінізацією. На жаль, не всі розуміють, що насправді чиновники у такий спосіб залазять у гаманці українців і намагаються зробити їх ще більш порожніми. Та куди вже більше? Ми і без цього – найбідніша країна Європи» – пише він.

Він наголосив, що ці закони несуть загрозу для українського бізнесу та додав, що компанія витрачає шалені кошти на ведення бухгалтерського обігу, хоча ці гроші можна було спрямувати на розвиток бізнесу.

«На початку 2000-х в Україні для ФОПів було запущено спрощену систему оподаткування, яка стала одним із драйверів сталого розвитку останніх 19-ти років. Для загальної системи і досі залишаються нестерпні умови – ми займаємо останні місця в Європі за рейтингами легкості ведення бізнесу та економічних свобод. Чиновники не зупиняються і новим законодавством намагаються ускладнити спрощену систему оподаткування настільки, щоб загнати всіх підприємців на загальну» – пише він.

Нагадаємо, що проти ухвалення зазначених законопроєктів раніше також виступив генеральний директор Rozetka Владислав Чечьоткін. Він пригрозив зупиненням роботи підприємства у разі ухвалення змін.

В той же час, Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) підтримала прийняття законопроектів.

«20 вересня Верховна Рада України проголосувала в другому читанні за законопроєкти 1053-1 та 1073 щодо фіскалізації та контролю споживачами легальності продукції, які активно підтримувались Європейською Бізнес Асоціацією. Бізнес вітає це рішення та дякує за державницьку позицію в напрямку виведення економіки України з тіні та чергового кроку в напрямку створення рівних правил гри», – зазначається у повідомленні ЄБА.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію