Захворіло у світі
6,722,408
Померло у світі
393,916
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
РФ обмежила сполучення з Україною через основний пункт поставок автогазу – ЗМІ

РФ обмежила сполучення з Україною через основний пункт поставок автогазу – ЗМІ

Обмеження діє на всі вантажі, які проходять у цьому пункті

РФ обмежила сполучення з Україною через основний пункт поставок автогазу – ЗМІ
Фото: УНІАН

Залізна дорога Російської Федерації на 50% припинила пропуск всіх вантажів через основний пункт поставок зріджених вуглеводних газів (пропан, бутан) на прикордонному переході Суземка-Зернове (Сумська обл.). Про це повідомляє enkorr з посиланням на дані учасників ринку.

Обмеження введено з 25 вересня і буде діяти до відповідного повідомлення про скасування. Воно поширюється на всі вантажі всіх напрямків. Причиною введення обмежень стало погіршення термінів повернення вагонів-цистерн з боку «Укрзалізниці».

За наявною інформацією, затримки з поверненням рухомого складу виникли через скупчення вагонів-цистерн на ст. Дарниця (Київська обл.).

За даними enkorr, за 8 місяців 2019 року через Суземка-Зернове в Україну було поставлено 242 000 тонн російського ЗВГ (55% від усього імпорту з РФ), інші 40% – 179 000 тонн – російського ресурсу надійшло через Соловей-Тополі .

Нагадаємо, що трейдери почали скаржитися на погіршення роботи «Укрзалізниці» в кінці серпня. Простої вагонів на залізниці привели до перебоїв з поставками імпортного ДП, що викликало локальні його нестачі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті