ДМК підконтрольний Ахметову зупиняє основне виробництво
Формально підприємтво й контролює корпорація «ІСД» Тарути, реалізація більшої частини продукції здійснюється через структури «Метінвесту» Ахметова

ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» (ДМК), яку контролює «Метінвест» Ріната Ахметова зупиняє частину основних виробничих потужностей. Про це повідомляє прес-служба ДМК.
Згідно з повідомленням, причиною зупинки комбінату стала глобальна криза на ринку металопродукції, зниження показників рентабельності і нестача оборотних коштів.
«З метою скорочення поточних витрат комбінату, а також збереження робочих місць адміністрацією підприємства прийнято рішення не вводити в роботу зупинені раніше на ремонти ДП-9, ДП-12 – в доменному цеху, кисневий конвертор №1, МНЛЗ-3 – в конвертерному. Персонал, який обслуговує дані виробничі дільниці, частково переходить на допоміжні роботи, частково виводиться в простій"- йдеться повідомленні.
За інформацією у Youcontrol, щодо підприємства порушено справу про банкрутство.
Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат» – одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, спеціалізується на виробництві чавуну, сталі, прокату. Підприємство засноване в 1889 році.
Раніше повідомлялося, що Дніпровський металургійний комбінат за підсумками січня-липня 2018 року збільшив випуск прокату, за оперативними даними, в 5,1 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 1,48 млн тонн.
Нагадаємо: у травні 2017 року ДМК перейшов під управління «Метінвесту» Ахметова. Хоча формально підприємтво й контролює корпорація «ІСД» Сергія Тарути, реалізація більшої частини продукції здійснюється через структури «Метінвесту».
До цього 30 березня 2017 року було зупинено виплавку сталі на комбінаті, відновив роботу ДМК у липні того ж року. Причиною, вірогідно, стало те, що 4 липня на зустрічі з керівниками структурних підрозділів та представниками трудового колективу ДМК Тарута запевнив, що виступить гарантом платоспроможності Дніпровського меткомбінату перед кредиторами і буде вести переговори з акціонерами про умови негайного запуску підприємства.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].