ДМК підконтрольний Ахметову зупиняє основне виробництво

ДМК підконтрольний Ахметову зупиняє основне виробництво

Формально підприємтво й контролює корпорація «ІСД» Тарути, реалізація більшої частини продукції здійснюється через структури «Метінвесту» Ахметова

ДМК підконтрольний Ахметову зупиняє основне виробництво
Рінат Ахметов
Фото: flickr

ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» (ДМК), яку контролює «Метінвест» Ріната Ахметова зупиняє частину основних виробничих потужностей. Про це повідомляє прес-служба ДМК.

Згідно з повідомленням, причиною зупинки комбінату стала глобальна криза на ринку металопродукції, зниження показників рентабельності і нестача оборотних коштів.

«З метою скорочення поточних витрат комбінату, а також збереження робочих місць адміністрацією підприємства прийнято рішення не вводити в роботу зупинені раніше на ремонти ДП-9, ДП-12 – в доменному цеху, кисневий конвертор №1, МНЛЗ-3 – в конвертерному. Персонал, який обслуговує дані виробничі дільниці, частково переходить на допоміжні роботи, частково виводиться в простій"- йдеться повідомленні.

За інформацією у Youcontrol, щодо підприємства порушено справу про банкрутство.

Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат» – одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, спеціалізується на виробництві чавуну, сталі, прокату. Підприємство засноване в 1889 році.

Раніше повідомлялося, що Дніпровський металургійний комбінат за підсумками січня-липня 2018 року збільшив випуск прокату, за оперативними даними, в 5,1 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 1,48 млн тонн.

Нагадаємо: у травні 2017 року ДМК перейшов під управління «Метінвесту» Ахметова. Хоча формально підприємтво  й контролює корпорація «ІСД» Сергія Тарути, реалізація більшої частини продукції здійснюється через структури «Метінвесту».

До цього 30 березня 2017 року було зупинено виплавку сталі на комбінаті, відновив роботу ДМК у липні того ж року. Причиною, вірогідно, стало те, що 4 липня на зустрічі з керівниками структурних підрозділів та представниками трудового колективу ДМК Тарута запевнив, що виступить гарантом платоспроможності Дніпровського меткомбінату перед кредиторами і буде вести переговори з акціонерами про умови негайного запуску підприємства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті