Тарута запустив Дніпровський меткомбінат
Директором став колишній топ-менеджер заводу Ахметова
4 липня на зустрічі з керівниками структурних підрозділів та представниками трудового колективу ДМК Тарута запевнив, що виступить гарантом платоспроможності Дніпровського меткомбінату перед кредиторами і буде вести переговори з акціонерами про умови негайного запуску підприємства.
Про це повідомляє Інтерфакс.
Досягнута домовленість з постачальниками сировини та енергоресурсів. За умови посилення менеджменту ДМК, акціонерами було дано згоду на запуск підприємства і їх гарантії поточних проплат за сировину та енергоресурси. Борги комбінату будуть реструктуровані і почнуть виплачуватися кредиторам після стабілізації роботи підприємства.
Згідно з інформацією компанії, наказ по розконсервації і введенні технологічного обладнання в роботу (з графіком по переділах) вже видано, наказ щодо виведення персоналу з простою буде підписаний в п'ятницю.
Протягом двох тижнів планується підготувати до роботи Каупера доменного цеху і ввести в нормальний режим роботи енергетичне обладнання комбінату. На 24 липня запланований запуск однієї доменної печі – ДП-1м, через 3-4 дня – ДП-9.
Одноголосним рішенням наглядової ради ПАТ «ДМК» новим гендиректором комбінату був призначений досвідчений «кризовий» керівник, який очолював ЄМЗ в не менше складних умовах – Олександр Подкоритов, який протягом трьох останніх місяців в якості заступника гендиректора ДМК входив в курс справ на комбінаті. Обіймав до цього посаду гендиректора В'ячеслава Мосьпан акціонери попросили залишитися на комбінаті на посаді заступника керівника підприємства.
«Протягом місяця ми плануємо почати випуск товарної продукції», – сказав новий Подкоритов.
Подкоритов обіймав посаду гендиректора ЄМЗ з 5 вересня 2006 року по 3 квітня 2017 року включно. Подкоритов, 1964 р.н., закінчив Челябінський політехнічний інститут. Працював на Челябінському метзаводі (РФ).
Раніше Мосьпан в ході спільної наради адміністрації ДМК і профспілкового активу комбінату повідомляв, що для запуску виробництва підприємства з роботою трьох доменних печей з позитивною рентабельністю необхідно одноразово $ 150 млн.
ДМК останнім часом працював на 25-30% потужності через відсутність коксу і оборотних коштів. 30 березня 2017 року були не видані накази №305 «Про роботу комбінату в умовах зупинки основного виробництва» і №307 «Про» гарячої «консервації обладнання комбінату» через гостру нестачу оборотних коштів і відсутність сировини для роботи.
ДМК в 2016 році скоротив випуск прокату на 16% в порівнянні з 2015 роком – до 1,960 млн тонн, сталі – на 15,4%, до 1,967 млн тонн, чавуну – на 13,8%, до 1,945 млн тонн.
Підприємство контролює корпорація «ІСД», заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, ДМК, меткомбінат ISD-Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].