Тарута запустив Дніпровський меткомбінат

Тарута запустив Дніпровський меткомбінат

Директором став колишній топ-менеджер заводу Ахметова

4 липня на зустрічі з керівниками структурних підрозділів та представниками трудового колективу ДМК Тарута запевнив, що виступить гарантом платоспроможності Дніпровського меткомбінату перед кредиторами і буде вести переговори з акціонерами про умови негайного запуску підприємства.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Досягнута домовленість з постачальниками сировини та енергоресурсів. За умови посилення менеджменту ДМК, акціонерами було дано згоду на запуск підприємства і їх гарантії поточних проплат за сировину та енергоресурси. Борги комбінату будуть реструктуровані і почнуть виплачуватися кредиторам після стабілізації роботи підприємства.

Згідно з інформацією компанії, наказ по розконсервації і введенні технологічного обладнання в роботу (з графіком по переділах) вже видано, наказ щодо виведення персоналу з простою буде підписаний в п'ятницю.

Протягом двох тижнів планується підготувати до роботи Каупера доменного цеху і ввести в нормальний режим роботи енергетичне обладнання комбінату. На 24 липня запланований запуск однієї доменної печі – ДП-1м, через 3-4 дня – ДП-9.

Одноголосним рішенням наглядової ради ПАТ «ДМК» новим гендиректором комбінату був призначений досвідчений «кризовий» керівник, який очолював ЄМЗ в не менше складних умовах – Олександр Подкоритов, який протягом трьох останніх місяців в якості заступника гендиректора ДМК входив в курс справ на комбінаті. Обіймав до цього посаду гендиректора В'ячеслава Мосьпан акціонери попросили залишитися на комбінаті на посаді заступника керівника підприємства.

«Протягом місяця ми плануємо почати випуск товарної продукції», – сказав новий Подкоритов.

Подкоритов обіймав посаду гендиректора ЄМЗ з 5 вересня 2006 року по 3 квітня 2017 року включно. Подкоритов, 1964 р.н., закінчив Челябінський політехнічний інститут. Працював на Челябінському метзаводі (РФ).

Раніше Мосьпан в ході спільної наради адміністрації ДМК і профспілкового активу комбінату повідомляв, що для запуску виробництва підприємства з роботою трьох доменних печей з позитивною рентабельністю необхідно одноразово $ 150 млн.

ДМК останнім часом працював на 25-30% потужності через відсутність коксу і оборотних коштів. 30 березня 2017 року були не видані накази №305 «Про роботу комбінату в умовах зупинки основного виробництва» і №307 «Про» гарячої «консервації обладнання комбінату» через гостру нестачу оборотних коштів і відсутність сировини для роботи.

ДМК в 2016 році скоротив випуск прокату на 16% в порівнянні з 2015 роком – до 1,960 млн тонн, сталі – на 15,4%, до 1,967 млн тонн, чавуну – на 13,8%, до 1,945 млн тонн.

Підприємство контролює корпорація «ІСД», заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, ДМК, меткомбінат ISD-Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті