Нацрада з питань телебачення просить суд анулювати ліцензію NewsOne

Нацрада з питань телебачення просить суд анулювати ліцензію NewsOne

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даною адміністративною справою

Нацрада з питань телебачення просить суд анулювати ліцензію NewsOne
Фото: Facebook/NewsOne

Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення просить суд анулювати ліцензію на мовлення видану ТОВ «Новини 24 години» (логотип NewsOne). Про це повідомляє прес-служба суду

Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даною адміністративною справою.

Нагадаємо: раніше до суду надійшли позови від  NewsOne щодо визнання протиправним та скасування рішення Нацради щодо призначення позапланової виїзної перевірки телеканалу на предмет дотримання вимог Закону України «Про інформацію», водночас,  ОАСК просили скасувати результати відповідної перевірки.

У серпні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомила про плани звернутися до суду з проханням анулювати ліцензію телеканалу NewsOne.

До цього Нацрала зафіксувала порушення в ході позапланової перевірки телеканалу «NewsOne» у зв'язку з наміром провести телеміст з російським телеканалом «Росія 1».

Як повідомляв Mind, телеканал «NewsOne», збирався провести телеміст «Треба поговорити» 12 липня з російським державним телеконалом «Росія 1». У відповідь на це секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк повідомив, що наразі в РНБО шукають шляхи вирішення ситуації, що склалася.

Після низки заяв українських політиків щодо такого телемосту, телеканал скасував його проведення. Пізніше СБУ та Генпрокуратура повідомили про зв'язок бенефіціара NewsOne з банком, що фінансує війну. Мовляв через «Промсвязьбанк», з яким ГПУ пов'язує NewsOne, здійснюється фінансування оборонного замовлення РФ.

Пізніше стало вдіомо, що Нацрада перевірить «NewsOne» на дотримання законодавства України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло